CUDowna Kobieta Biznesu – Ciało Umysł Duch – Wieczór Biznesowy LBC

18 Lip

Lady Business Club zaprasza do udziału w Wieczorze Biznesowym z cyklu Biznes & Sport o CUDownej kobiecie biznesu. Ciało, Umysł, Duch – trzy poziomy rozwoju osobistego, które w połączeniu prowadzą do harmonijnego i świadomego stylu życia.

Czy pamiętasz o wszystkich trzech poziomach własnego rozwoju? Co zdecyduje o Twojej Wielkości i spełnieniu w życiu osobistym i biznesowym? Czy wiesz jak dotrzeć do głębokiej mądrości, która tkwi w każdym człowieku?

Weź jedną lub więcej praktyk dla każdego z tych poziomów – ciała, umysłu, ducha – i ćwicz je wszystkie najlepiej jak możesz, indywidualnie i grupowo. Nie tylko na co dzień zaczniesz czuć się lepiej, ale radykalnie zwiększysz swoje szanse wejścia w twój najwyższy Stan, który jest samym Duchem, twoją najgłębszą tożsamością i najgłębszym impulsem” Ken Wilber

Do udziału w spotkaniu zachęcamy:

– przedsiębiorcze Panie, prowadzące firmę minimum 2 lata (małe, średnie i duże firmy)

– członkinie klubu Lady Business Club oraz sympatyków klubu

– uczestniczki Programu Personal Branding „Bądź widzialną Marką” Akademii Marki z Klasą

– kobiety biznesu zainteresowane budowaniem silnej marki

W trakcie wieczoru:

– Znajdziesz inspirację do działania i realizacji swoich pasji i marzeń.

– Zwrócisz uwagę na prawdziwe potrzeby ciała, ducha, umysłu

– Dowiesz się, jak rozkwitać i spełniać się w roli kobiety biznesu

– Otrzymasz drogowskaz jak przejść od Klubu Zwyczajnych do Klubu WIELKICH kobiet

A ponadto zgłębisz tajemnicę ludzi sukcesu, dowiesz się jak działa intuicja i jak z niej korzystać w biznesie. Intuicja (łac. intueri – przyglądać się, obserwować) jest wewnętrznym głosem; to głęboka mądrość, którą posiadają w sobie wszyscy ludzie. Polega na przyglądaniu się i analizowaniu rzeczywistości. Jako proces podświadomy objawia się jako nagły przebłysk myśli, który wydaje się niezależny od naszej woli. Intuicja pozwala rozwiązywać najtrudniejsze problemy i pokonywać przeszkody w drodze do sukcesu w dowolnej dziedzinie życia.

Jeśli szukasz towarzystwa kobiet biznesu, chcesz dzielić się swoim doświadczeniem życiowym i biznesowym, pragniesz zmiany ma lepsze dołącz do nas. Goście specjalni to mega dawka energii do działania oraz specjalistyczna wiedza. Wieczór w Hotelu Haffner to również niepowtarzalna okazja do budowania relacji, zawarcia nowych kontaktów, jak i również miłego spędzenia czasu w gronie wybranych osób, prowadzących własny biznes. To dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku jak również budowania własnej przewagi ma rynku.

„Wylosuj swoje 5 minut” W trakcie spotkania zostaną wylosowane trzy osoby, które będą miały możliwość prezentacji siebie i swojego biznesu w trakcie trwania wieczoru. Prezentacje ich sylwetek zostaną umieszczone w albumie „Kobiety z Klasą” na inspirującym FB Marka z Klasą.

Goście specjalni spotkania:

ALEKSANDRA KOBIELAK – Mistrzyni Świata Fitness. Już w wieku 15 lat zdobyła Mistrzostwo Polski i Mistrzostwo Polski Młodzików w gimnastyce artystycznej. Następnie kontynuowała gimnastykę i aktorstwo w Teatrze Ekspresja pod kierownictwem Wojciecha Misiuro, gdzie zagrała w ponad 180 spektaklach. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Po otrzymaniu Mistrzostwa została także międzynarodowym sędzią kulturystyki i fitness. W roku 2000 otrzymała z rąk Prezydenta Gdańska wyróżnienie za szczególne osiągnięcia sportowe. Założycielka i Prezes Akademii Fitness Sportowego, w której jest także choreografem. Jej podopieczne zdobywają złote medale na międzynarodowych zawodach już od 8 roku życia. Z zamiłowania projektant. Stworzyła markę odzieżową Eu4ya z myślą o kobietach kochających Fitness.

LIDIA ZOFIA BUDNER – Matka i babcia. W marcu 2014 jako zodiakalny baran i numerologiczna ósemka ukończyła 56 lat. Jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale filologii polskiej. Dodatkowo ukończyła studium pedagogiczne, wykładowca akademicki. Obecnie jest trenerem rozwoju potencjału z Instytutu Psychologii Stosowanej w Poznaniu.

Dodatkowo zgłębia wiedzę z zakresu: ART-TERAPIA, HIPNOLOGIA I HIPNOZA, NUMEROLOGIA,YOGA TANTRA.

Mieszka w Sopocie, jej pasją jest ŻYCIE.

Mówi o sobie: „Ludzie inwestują w ruchomości, grunty, a ja inwestuję w SIEBIE. Mam więc wiele do zaoferowania ludziom i światu …A lubię się dzielić! Zapraszam do wspólnej wędrówki przez życie z dużym poczuciem humoru w energii PANTA RHEI

Inspirujące wystąpienie zaprezentuje:

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii Marki z Klasą, współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący fanpage Marka z Klasą. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

MAGDALENA SADOWSKA – PAWLAK – mentor i coach osobisty. Na rynku szkoleniowym od 20 lat. Wrocławianka. Wykładowca w Zakładzie Psychologii Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz w Polsko-Amerykańskim Studium Komunikacji Społecznej. Członek World Association for Case Method Research & Case Method Application WACRA. Od 2011 roku Dyrektor Izby Coachingu na Pomorzu.

Autorka cyklicznego programu telewizyjnego OTV Wrocław, poświęconego psychologicznym problemom zarządzania. Od 1998 roku na Wybrzeżu. Uzyskała tytuł „Wykładowca Roku 1998/1999” w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

Trener – związana z warszawską firmą szkoleniową, specjalizującą się w obsłudze francuskich korporacji. Posiada certyfikat Training for Trainers – Management for Development Foundation (Holandia).

Specjalizuje się w tematyce realizacji osobistych celów, negocjacji i zarządzania ludźmi, podnoszenia osobistej efektywności. Od lat związana z Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego.

A swoje historie sukcesu opowiedzą:

BARBARA WAŻNA – Od 17 lat związana z branżą energetyczną, Dyrektor Biura Zarządu oraz prokurent w Pomorskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o. W chwili obecnej zarządza obszarem organizacyjno-prawnym w jednym z Oddziałów Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Obecnie pracuje nad modelem coachingowego podejścia do zmian organizacyjnych uwzględniającego podejście integralne. Jest dumna ze swego Zespołu, który rozwija i wspiera w osiąganiu celów, nie tylko zawodowych.

Posiada wyższe wykształcenie, ukończyła kilka kierunków studiów podyplomowych, m.in. z prawa handlowego, planowania strategicznego, europejskiego modelu zarządzania. Uzyskała dyplom Master of Business Administration, zdała międzynarodowe egzaminy z zarządzania projektami PRINCE2 Foundation oraz z zarządzania zmianą Change Management Foundation.

Interesuje się psychologią społeczną, którą można z powodzeniem wykorzystywać w zarządzaniu zespołem. W wolnych chwilach uprawia nordic walking i uwielbia czytać książki.

KAMILA ZIEMANN – właściciel centrum dietetycznego EFEKT, osobisty dietetyk, praktyk w zmianach nawyków żywieniowych, pasjonatka zdrowej oraz prostej kuchni. Ukończyła studia o kierunku towaroznawstwo żywności na Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz dietetykę na Akademii Morskiej w Gdyni. Obecnie prowadzi gabinet dietetyczny z 4 lokalizacjami w Gdyni i Gdańsku, pomogła już setkom osób. Jest autorką wielu artykułów (m.in. stronie prowadzonej przez Reni Jusis ekomama.pl, zdrowetrojmiasto.pl, fitnessmamy.blogspot.com oraz ABCzdrowie.pl) Pisze artykuły publikowane w specjalistycznym magazynie Food Forum, Dolce Vita, TIK-Trójmiejski Informator Kulturalny. Uwielbia zdrowo gotować i ponad 400 potraw można znaleźć na jej fanpage’u. Uczy nowego trybu życia, który w połączeniu z psychicznym wsparciem daje adekwatny do potrzeb model zdrowego i pełnego życia w równowadze fizycznej oraz psychicznej.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce elitarnego klubu biznesowego dla właścicielek firm zainteresowanych budowaniem i rozwojem własnej marki. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert budowania marki w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która stworzyła Akademię Marki z Klasą, by łączyć tworzenie silnej marki z wymiarem rozwoju osobistego. Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club. Certyfikowany coach od 2004, Master Business Trainer. Tworzy silne marki przedsiębiorczych kobiet, prelegentka konferencji biznesowych, praktyk story telling. Autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką oraz prowadzi inspirujący fanpage Marka z Klasą.

Lady Business Club to ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla właścicielek firm – kobiet, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. To również sieć społecznościowa, w której klubowiczki – mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe. To miejsce przyciąga kobiety, które świadomie budują sieć kontaktów i poszukują czegoś więcej niż spotkań towarzyskich. Pragną poznawać siebie, rozwijać i kształtować umiejętności, chętnie wspierają się, dzielą pasją i doświadczeniem.

cud2

Plan spotkania:

18:00 Rejestracja gości spotkania i networking

18:30 Przywitanie uczestników spotkania – Emilia Bartosiewicz – Lady Business Club, Ewa Czertak – Akademia Marki z Klasą

18:40 „Umysł Kobiety Biznesu” – Magdalena Sadowska-Pawlak

19:00 „Ciało, Umysł, Duch – jak to połączyć? – Lidia Zofia Budner

19:30 Przerwa na nawiązywanie relacji

19:50 Historie kobiet sukcesu: Kamila Ziemann, Barbara Ważna

20:00 Rozmowa z Aleksandra Kobielak

20:30 Przerwa na nawiązywanie relacji

21:00 „Personal Branding – Do jakiego klubu należysz – Klubu zwyczajnych czy klubu Wielkich?” – Ewa Czertak – ekspert personal branding, prezes Akademii Marki z Klasą

21:30 Konkurs wizytówkowy i zakończenie oficjalnej części spotkania

Zapraszamy wszystkie ciekawe kobiety, które chcą spędzić czas w miłym i inspirującym towarzystwie.

Termin: 28.07.2014, godz. 18:30 – 21:30
Miejsce: Sopot, Hotel Haffner, ul. J. J. Haffnera 59

Partnerzy spotkania: Hotel Haffner,DeSabor Wina Hiszpańskie, Dolce Vita Instytut Piękna, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Victoria Bramin Studio, Christelle, STYLAB Laboratorium Stylu.

Partnerzy medialni: Radio Gdańsk,Magazyn Prestiż, Express Biznesu, trojmiasto.pl, Magazyn Dolce Vita, ladybusiness.pl, kobiecepasje.pl, my3miasto.pl, firmer.pl, pomorski.info, gwe.pl,

WSTĘP: 40zł płatny przelewem przed spotkaniem: Idea Bank, 40 1950 0001 2006 0190 8293 0002 lub 50 zł gotówką w dniu spotkania.

Wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA: Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club i ich goście

UWAGA JUŻ NASTĘPNEGO DNIA SPECJALNIE DLA UCZESTNICZEK SPOTKANIA BEZPŁATNY WARSZTAT!

Jeśli myślisz o sukcesie, o lepszej sprzedaży, o wygraniu z konkurencją i naprawdę pragniesz zmiany, postaw na SIEBIE i własny rozwój. Czy chcesz więcej w życiu i biznesie? Przyjdź na pełnowartościowy, trzygodzinny, bezpłatny warsztat pokazowy w Hotelu Haffner w Sopocie. Start godz. 10:00.

JAK Ci możemy pomóc?

Buduj markę własnego nazwiska a staniesz się marką. Dlaczego Zbigniew Grycan, dr. Irena Eris, Marta Gesler, Ewa Chodakowska odnoszą sukces?

Nazwisko pozwala odnieść sukces!

Akademia Marki z Klasą to jedyna na rynku bardzo kompleksowa propozycja dla tych, którzy chcą sprawnie, skutecznie i w jednym miejscu zbudować osobistą markę. Na warsztacie pokazowym pokażemy jak realizować własne cele i marzenia, by stały się źródłem Twoich wzrastających przychodów.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.