CODE{sun}DAY vol. 7 (PATRONAT)

26 Lis

Już 3 grudnia wystartuje kolejna edycja CODE{sun}DAY – warsztatów dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem. Trwają zapisy!

Branża IT cieszy się ogromną popularnością, jednak nadal wiele osób zastanawia się, od czego zacząć, by w przyszłości móc starać się o pracę jako programist(k)a czy tester(ka).

CODE{sun}DAY, którego organizatorem jest Fundacja CODE:ME, wychodzi naprzeciw tym obawom i zachęca do zrobienia swojego pierwszego kroku w świecie IT.

Często dostajemy zapytania od osób, które chciałyby zacząć programować, czy się do tego –„nadają” albo od czego mają zacząć. CODE{sun}DAY przygotowaliśmy specjalnie z myślą o nich i był to strzał w dziesiątkę. To już siódma edycja, a liczba zainteresowanych, aplikujących o udział w warsztatach, za każdym razem jest dla nas zaskoczeniem – mówi Marcin Młyński, prezes Fundacji CODE:ME.

Tym razem uczestnicy podczas zapisów będą mieli do wyboru jeden z trzech warsztatów softwarowych. Przyszli programiści zmierzą się z pisaniem swoich (niejednokrotnie) pierwszych w życiu aplikacji w dwóch językach: Javie i C#. Trzecią grupą niedzielnych koderów będą stanowić testerzy, który dowiedzą się, jak wygląda testowanie aplikacji z prawdziwego zdarzenia.

Zadowolenie uczestników poprzednich edycji dodaje nam energii do tworzenia kolejnych, a ta zbliżająca się będzie już 7. Bardzo często uczestników warsztatów spotykam później na kursie. Oczywiście jednodniowe szkolenie nie zrobi z nikogo programisty z krwi i kości ale często jest dużym bodźcem do rozpoczęcia kursu i dobrą próbą sił przed decyzją, w którą stronę pójść – dodaje Paweł Apanasewicz, trener i współzałożyciel Fundacji CODE:ME oraz współwłaściciel Horde Technology, trójmiejskiej firmy działającej w branży IT.

CODE{sun}DAY to jednak nie tylko całodzienne programowanie, próby sił i pierwszy krok przed podjęciem ważnej życiowej decyzji. To także świetna zabawa w kreatywny i produktywny sposób i okazja do poznania wspaniałych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie pozostaje więc nic innego, jak słać zgłoszenie i trzymać kciuki!

Koszt: 20 zł
Kiedy: niedziela, 03.12.2017 roku
rejestracja uczestników: 9:30
warsztaty: 10:00–18:00
Gdzie? Hackerspace Trójmiasto,
ul. Wojska Polskiego 41, Gdańsk

Więcej informacji i zapisy* na:codeme.pl/sunday/gdansk/. *Zapisy trwają do piątku (24.11.2017).

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

One Reply to “CODE{sun}DAY vol. 7 (PATRONAT)”

  1. I see you don’t monetize your website, don’t waste your traffic, you can earn extra cash every
    month because you’ve got hi quality content.
    If you want to know how to make extra bucks, search
    for: Boorfe’s tips best adsense alternative

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.