Co łączy XV-wiecznego odkrywcę, studenta, coacha i biznesmena?

22 Paź

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz 24 października br. o godz 18:00 podczas bezpłatnego szkolenia w gdańskim Olivia Sky Club, mieszczącym się na 12 piętrze prestiżowego biurowca Olivia Business Center. Szkolenia kierowane są do studentów i uczniów klas maturalnych, którzy chcieliby uzupełnić zdobytą na studiach wiedzę teoretyczną, praktycznymi rozwiązaniami służącymi rozwojowi osobistemu.

Akademia Rozwoju Osobistego zaprasza na cykl szkoleń motywacyjnych, mających na celu rozwój umiejętności liderskich i przedsiębiorczych, efektywną komunikację oraz wzmocnienie pewności siebie. Szkolenia poprowadzi profesjonalna trenerka rozwoju osobistego, psycholog i mówca motywacyjny w jednej osobie – Dominika Kawa.

Akademia Rozwoju Osobistego powstała w wyniku zderzenia się dwóch światów: studenckiego oraz biznesowego, w których dominują różne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że umiejętności , które przekazujemy podczas cyklu spotkań z naszym coachem, są równie ważne, jeśli nie ważniejsze, niż sucha teoria, którą jesteśmy karmieni na studiach. O ile informacje zdobyte podczas zajęć mają za zadanie ułatwić studentom znalezienie pracy, to szkolenia z Akademią mogą dać coś cenniejszego – przygotować do życia – mówi Bartłomiej Glinka, prezes zarządu Omida Logistics, pomysłodawca Akademii Rozwoju Osobistego.

Organizatorzy szkoleń motywacyjnych przekonują, że poprzez przełamywanie ograniczeń i pracą nad własnym rozwojem, możemy obrać odpowiedni kierunek, który pomoże nam osiągnąć postawione sobie cele.

Szkolenia oferowane przez Akademię to doskonałe uzupełnienie studiów o umiejętności, które w przyszłości mogą zadecydować o sukcesie uczestników. Nie bójmy się swoich marzeń! – mówi Dominika Kawa. Jak powiedział Konfucjusz: „Co usłyszę – zapomnę, Co zobaczę – zrozumiem, Co zrobię sam – zapamiętam”. Skupiamy się przede wszystkim na rozwoju kompetencji miękkich tj. komunikatywności czy współpracy w grupie. Uczymy poprzez doświadczenie i twórczą dyskusję między uczestnikami – dodaje Dominika Kawa.

                                  >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Udział w szkoleniach jest bezpłatny ale obowiązują zapisy!

 Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.