Businnes Maze. Graj o staż!

20 Lis

W piątek, 22 listopada 2013 roku w Olivia Buisness Center w Gdańsku odbędzie się nietypowa gra – „Business Maze”. Utrzymana w klimacie gry miejskiej, zorganizowana jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Drużyny, składające się ze studentów, będą wykonywać szereg zadań na otwartym terenie, a zadania dotyczyć będą przedsiębiorczości oraz problemów związanych z branżami poszczególnych organizatorów.

Rozwiązanie (w wyznaczonym czasie!) jednego zadania będzie skutkowało uzyskaniem kolejnych wskazówek – w ten sposób drużyny będą przemieszczać się od miejsca do miejsca, zdobywając przy tym punkty. Na tą drużynę, która zdobędzie najwięcej punktów czekają atrakcyjne nagrody – prócz gadżetów, poszczególni Gospodarze zaoferują staże w prężnie rozwijających się firmach!

Jest to nie lada gratka dla młodych ludzi, którzy chcą w błyskotliwy sposób rozpocząć swoją karierę. Choć ilość miejsc jest ograniczona, nadal otwarte są zapisy, wystarczy wejść na stronę http://businessmaze.pl/zapisy/ – grupy powinny mieć od 2 do czterech osób!

Prócz atmosfery rywalizacji, uczestnicy z pewnością poczują również oddziaływanie poszczególnych środowisk biznesowych zlokalizowanych w budynkach Olivia Gate, Olivia Point oraz Olivia Tower.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:45, gra zaś potrwa do godziny 16:15. Dokładnie 17:00 w Sky Clubie odbędzie się uroczyste ogłoszenie zwycięzców!

Włącz się do gry. Stawka jest wysoka!

One Reply to “Businnes Maze. Graj o staż!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.