Business Mixer z Lechem Kaniukiem – rywalizacja innowacyjnych startup’ów o nominację Startup Roku 2014!

24 Mar

Już w piątek – 28 marca 2014 roku , w Olivia Business Center, odbędzie się Business Mixer. Trzy innowacyjne startup’y należące do akceleratora młodych biznesów Business Link Trójmiasto staną do rywalizacji o nominację do tytułu Startup Roku 2014. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Lech Kaniuk – przedsiębiorca, współtwórca i CEO Pizzaportal.pl, największego i najszybciej rozwijającego się serwisu umożliwiającego zamawianie dań online.

W trakcie spotkania, spośród trzech biznesów wybrany zostanie Startup Miesiąca, który otrzyma nominację do tytułu Startup Roku 2014 oraz możliwość wyjazdu na 3-tygodniowy program akceleracyjny Ready To Go do Doliny Krzemowej. Każda z firm, która zaprezentuje się przed jury będzie miała za zadanie przekonać uczestników spotkania i ekspertów o innowacyjności, jak i unikalności swojego pomysłu, oraz przedstawić jego model biznesowy.

Spotkanie uświetni swoją obecnością Lech Kaniuk, którego serwis Pizzaportal.pl, istniejący na polskim rynku od 2010 roku, skupia aktualnie oferty ponad 2500 restauracji z blisko 400 miejsc w całym kraju. Gość Specjalny opowie o przebiegu swojej kariery i sukcesie firmy. Podzieli się wskazówkami oraz najlepszymi praktykami, które warto wdrożyć w życie, aby osiągnąć sukces w biznesie. Cześć oficjalna zakończona zostanie ogłoszeniem nominacji do tytułu Startup Roku 2014.

Plan wydarzenia: Olivia Tower, Olivia Sky Club, 12 piętro

19:30 – Rejestracja gości
20:00 – Oficjalne rozpoczęcie, rozmowa z Lechem Kaniukiem
20:45 – Prezentacje startupów i ogłoszenie nominacji do tytułu Startup Roku 2013

Olivia Gate, AIP Business Link, 1 piętro
21.15 – Rozpoczęcie części nieoficjalnej, networking
23:00 – Zakończenie

Olivia Sky Club, 12 piętro budynku Olivia Tower przy ul. Grunwaldzkiej 472A.
Start: godz. 20:00

Zarejestruj się na Business Mixer do dnia 28 marca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsce, o udziale decyduje pierwszeństwo zgłoszeń. Wejście tylko za okazaniem biletu.


***
Business Mixer to cykl spotkań organizowany w AIP Business Link, którego celem jest wyłonienie ze społeczności Polski Przedsiębiorczej Startup’u Roku. Podczas każdego wydarzenia spośród prezentujących się młodych firm wybierana jest najlepsza, która otrzymuje tytuł Startup’u Miesiąca wraz z nominacją do tytułu Startup’u Roku, aby w finale rywalizować o wygraną oraz wyjazd do jednej z międzynarodowych ambasad AIP Business Link – w Chinach, Dolinie Krzemowej lub Wielkiej Brytanii. Raz w roku organizowane jest wydarzenie pod nazwą Grow Up Start Up, które jest pierwszym, największym i otwartym Kongresem Startupów. Wydarzenie to umożliwia przedsiębiorcom spotkanie z Gośćmi Specjalnymi światowego formatu oraz zdobycie tytułu Startup Roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.