Biznes to relacje. Relacje to biznes

20 Sty

Pracodawcy Pomorza”, Ireneusz Osiński, Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów oraz Justyna Wojtaszczyk, właścicielka KeyK Project Marketing&Media zapraszają na moderowane śniadanie networkingowe pt.: ,,Biznes to relacje”, które odbędzie się 22 stycznia br. w godzinach 9.00 – 12.00, w siedzibie „Pracodawców Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk.

Program spotkania:

9.00–9.40 – Rejestracja uczestników, sesja networkingowa oraz poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.

9.40–9.50 – powitanie uczestników spotkania.

9.50–10.25 – „Elementy savoir vivre w biznesie”. Marek Listowski Konsul Honorowy Republiki Chile opowie nam, jakie są zasady savior vivre w codziennej pracy biurowej oraz podczas spotkań biznesowych, przyjęć czy wyjazdów służbowych. Zwróci również uwagę jak ważny jest strój podczas spotkań, w jakich w codziennym życiu biznesowym uczestniczymy.

10.30–11.15 –sesja networkingowa

11.20–11.50 – „Mam pomysł i … co dalejDaniel Dekański z Goyello opowie o tym, jak skutecznie wdrażać nowe pomysły i idee w firmach. Skąd czerpać inspiracje? Od czego zacząć? Jakie kroki podjąć? Na kim się wzorować, jakich błędów nie powielać i jak robią to najlepsi?

Marek Listowski Konsul Honorowy Republiki Chile w Gdańsku od 17 lat z jurysdykcją na województwa: pomorskie, warmińsko – mazurskie i zachodniopomorskie. Członek zarządu Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Wieloletni pracownik zarówno w kraju i za granicą takich firm jak: Budimex, Morski Port Handlowy w Gdańsku, Chińsko-Polskiego Towarzystwa Okrętowego S.A. oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Daniel Dekański jest szefem zespołu Goyello Protostudio, menedżerem i konsultantem ds. produktów i usług. Z firmą jest związany od niemal pięciu lat. W trakcie swojej kariery przeszedł przez wszystkie etapy tworzenia rozwiązań cyfrowych. Pełnił funkcje programisty, specjalisty ds. technologii mobilnych i konsultanta, zarządzał projektami i zespołami IT. Stawia na projektowanie zorientowane na użytkownika. Uwielbia rozbijać utarte schematy i tworzyć wizje produktów w bezpośrednich rozmowach z klientem. Prowadzi zajęcia z interfejsu użytkownika i tworzenia aplikacji mobilnych na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie dużo podróżuje i interesuje się tworzeniem przestrzeni miejskich przyjaznych dla mieszkańców.

Informacje organizacyjne:

Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do maksymalnie 60 osób.
Organizatorzy proszą o przybycie w godzinach 9.00-9.10.

Spotkanie dla członków „Pracodawców Pomorza” bezpłatne. Osoby niezrzeszone proszone są o dokonanie płatności w wysokości 25 zł na konto Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk nr konta 46116022020000000042696078 do dnia 21 stycznia br. z dopiskiem „Spotkanie networkingowe, styczeń”. Płatności gotówkowe nie będą przyjmowane.

Serdecznie zachęcamy członków Pracodawców Pomorza do zapraszania na spotkanie swoich klientów i kontrahentów. Osoby te również powinny się zapisać poprzez udostępniony poniżej link. Przypominamy o zabraniu odpowiedniej ilości wizytówek – dodają organizatorzy.

Zgłoszenia na spotkanie odbywają się poprzez link zapisów.

Fot.tyt.: Katarzyna Krajewska Turyczyn / KKT STUDIO / Wysoka Szpilka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.