Bezpłatny warsztat pokazowy ”Twoja Marka z Klasą”

2 Wrz

Jeśli myślisz o sukcesie, o lepszej sprzedaży, byciu o krok przed konkurencją i naprawdę pragniesz zmiany, postaw na SIEBIE i własny rozwój! Niezależnie czy jesteś właścicielką małej, średniej lub dużej firmy, czy pracujesz dla innych, buduj z nami markę własnego nazwiska.

Dlaczego Zbigniew Grycan, dr Irena Eris, Magda Gessler, Ewa Chodakowska odnoszą sukces?

Nazwisko pozwala odnieść sukces! Wypracuj i określ własny styl w życiu i biznesie, konsekwentnie prezentuj go w internecie a STANIESZ SIĘ WIDZIALNĄ NA RYNKU dla klientów, partnerów, pracodawców.

Akademia Marki z Klasą buduje i rozwija SILNE MARKI przedsiębiorców na terenie całej Polski. To jedyna na rynku kompleksowa propozycja dla tych, którzy chcą sprawnie, skutecznie i w jednym miejscu zbudować osobistą markę. Uczestniczki dowiedzą się jak realizować własne cele i marzenia, by stały się źródłem wzrastających przychodów. Akademię tworzy sprawdzony zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta i savoir-vivre, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i wizaż, fotografia biznesowa.

Akademia poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców, osobistą markę. Jeśli chcesz dodać impetu własnej karierze zawodowej, odnieść i utrzymać sukces, ten program jest dla ciebie.

Zapraszamy do udziału w trzygodzinnym, bezpłatnym warsztacie, w trakcie którego:
– Zrozumiesz czym jest personal branding, zobaczysz jaki jest proces budowania tożsamości marki
– Określisz potencjał swojej marki
– Dowiesz się czego potrzebujesz by stworzyć silny brand własnego nazwiska, co powinnaś wiedzieć   o sobie, by wybierano ciebie zamiast konkurencji
– Jaki powinien być twój e-wizerunek, aby odbiorcy odbierali twoją markę jako profesjonalną

„Personal Branding nie jest twoim kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i solidna praca w procesie przeistaczania twojej marki w zarabiający na siebie brand”. Ewa Czertak

Czy Personal Branding to propozycja dla ciebie? Każdy z nas jest inny, masz własny pomysł na życie i to ten najlepszy, masz świat własnych wartości i pasji. Wiem jednak, że i ty i ja urodziliśmy się jako nadzwyczajni ludzie po to, by robić nadzwyczajne rzeczy i pomóc nadzwyczajnej liczbie osób…i jeśli to jest ten moment w twoim życiu, kiedy chcesz o tym powiedzieć światu, budowanie marki osobistej z nami będzie najlepszym wyborem.

Kolejne edycje programu Personal Branding pokazują nam, jak wielkie emocje towarzyszą kreowaniu marki własnego nazwiska. Obserwujemy rozwój biznesu, zmiany w życiu osobistym, zyskanie pewności siebie, a na końcu ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i przekonanie, że udział w programie skutecznie zmienia na drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

TERMINY NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW:

Warszawa 9.09 godz. 10:00 – 13:00

Gdańsk 10.09 godz. 11:00 – 14:00

Warszawa 18.09 godz. 10:00 – 13:00

Poznań 26.09 godz. 11:00 – 14:00

Warsztat prowadzą:

Ewa Czertak – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club. Ekspert portalu Golden Line. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer level Superior, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący funpage Marka z Klasą. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Emilia Bartosiewicz – ekspert marketingu osobistego w sieci; założycielka i Prezes Lady Business Club – prestiżowego i elitarnego klubu dla wyjątkowych kobiet biznesu. Platformy biznesowej, która skupia wybrane kobiety biznesu – właścicielki firm, budujące własną markę. Twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl – pierwszego w Polsce portalu dla kobiet biznesu z klasą. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą. Wierzy, że budowanie osobistej marki osobistej może przynieść niezwykłe efekty, które wspaniale przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów. Szczególną uwagę zwraca na personal branding w sieci. W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

Pilotaż dedykowany jest właścicielkom firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnego biznesu (z wyłączeniem branży szkoleniowej i rozwoju osobistego). Warunkiem udziału jest zgoda na wypełnienie formularza ankiety po warsztacie oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku uczestniczki do działań marketingowych promujących Program.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz aktywność zawodowa zgłaszającej się osoby.

Zapisy, pytania: Emilia Bartosiewicz, amzk@akademiamarkizklasa.pl.
W mailu prosimy o podanie: Imię i nazwisko, nazwa firmy (branża), telefon kontaktowy

Więcej informacji: GDAŃSK.

Partnerzy: Magazyn Dolce Vita, Magazyn eStilo!, Magazyn Law Business Quality, Magazyn Imperium Kobiet, my3miasto.pl, ladybusiness.pl, Magazyn Miasto Kobiet, kobiecepasje.pl, gwe.pl, Express Biznesu, Radio Gdańsk.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.