Bezpieczeństwo jest w Twoich rękach

29 Mar

Dnia 23.03.2016 w Gdańsku w centrum konferencyjnym O4 w Olivia Business Centre odbyło się drugie spotkanie z cyklu konferencji „Bezpieczeństwo w Twoich rękach”, na którym gościło wiele znamienitych osób ze świata trójmiejskiego biznesu.

Warto zaznaczyć, iż bardzo duże wsparcie otrzymaliśmy z strony Pracodawców Pomorza, jako współorganizatora wydarzenia. Poruszyliśmy i zaprezentowaliśmy tematy związane z bezpieczeństwem i ochroną środowiska. Podczas spotkania nasi partnerzy mogli zaprezentować temat bezpieczeństwa z własnej perspektywy. Wszystkie wystąpienia prezentowały wysoki poziom, zarówno merytoryczny jak i atrakcyjny wizualnie – powiedział Ireneusz Damps z Iroglobal Sp. z o.o, który jako pomysłodawca, a także główny organizator przedstawił w bardzo ciekawy sposób, jak działa firma, pokazywał także wiele korzyści dla przedsiębiorców min: doradztwo ds. energii, usługi marketingowe, innowacyjne produkty polskich wynalazców.

bezpw

Przedstawiciel firmy Impel pokazał najnowsze rozwiązania techniczne, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo.  Prelegent z Państwowej Inspekcji Pracy pokazał,  w jaki sposób nawiązać współpracę i skorzystać z szkoleń. Mixerpv omówił tematykę oświetlenia LED. RWE poruszył temat zmniejszenia rachunków za energię czynną.

Renault Zdunek pokazał najnowsze samochody: Talisman i Megane, które są nastawione na bezpieczną i ekonomiczną podróż. Baltica 1920 zaprosiła na przerwę i świeżą paloną kawę. Firma Hetman opowiedział jak ważne jest legalne oprogramowanie. Softa w ciekawy sposób przedstawiła ochronę środowiska poprzez instalację paneli fotowoltaicznych. Firma Marel Plus poruszyła bardzo ważny temat,  jakim jest BHP w firmie. Temat wody pitnej dla pracowników i klientów ciekawie zaprezentowała firma Wodrom. Hein pokazał ciągniki oraz kosiarki dla firm, które mają obiekty i mogą wykorzystać je u siebie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejną z cyklu „ Bezpieczeństwo w Twoich rękach” konferencję, która odbędzie się jeszcze w tym roku – dodał Ireneusz Damps.

Fot.: Materiały prasowe

Portal my3miasto.pl był patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.