Bądź Mamą, bądź Szefem!

9 Wrz

Wystartowała szósta edycja projektu Gdyński BiznesMam skierowanego do mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

BiznesMam ma na celu rozbudzenie i uświadomienie w gdyńskich mamach potrzeby działania i ukształtowania pomysłu na własną firmę. Istotą projektu jest pomoc w odnalezieniu źródeł motywacji, nauka skutecznej komunikacji i efektywnego szukania klienta i pracownika. Sukcesem poprzednich edycji projektu są otwarte i z powodzeniem prowadzone firmy gdyńskich BiznesMam. Na podstawie ich doświadczeń zdobytych w trakcie zakładania i rozwijania swoich działalności gospodarczych w tegorocznej edycji po raz kolejny pojawi się element „case study”.

Projekt rozpocznie otwarte networkingowe spotkanie informacyjne skierowane do kobiet zainteresowanych udziałem w projekcie, na którym swoje firmy zaprezentuje 6 mam – uczestniczek poprzednich edycji. Spotkanie odbędzie się 12 września w godz.10.30-14.00 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30.

W tym roku będzie realizowana już 6. edycja projektu Gdyński BiznesMam, projektu który cieszy się dużym zainteresowaniem. W momencie zakończenia danej edycji mamy zapytania o kolejną. Projekt jest oczywiście bezpłatny i dedykowany gdyńskim mamom, które chcą wrócić na rynek pracy. Tegoroczną edycję rozpoczniemy spotkaniem networkingowym, podczas którego swoje firmy zaprezentują panie wywodzące się z naszego projektu. Będą mogły wziąć w nim udział mamy, które chcą się zapisać, ale jeszcze nie wiedzą czy warto – mówi Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Zasadniczym elementem projektu jest osiem spotkań warsztatowych, które odbywać się będą według harmonogramu od 3 października do 20 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Zajęcia prowadzić będą między innymi psychologowie, trenerzy i doradcy biznesowi, przedsiębiorcy-praktycy oraz wizażystka.

Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym.

Mając na uwadze komfort pozostałych uczestniczek oraz jak najwyższą jakość zajęć, w spotkaniach mamie może towarzyszyć wyłącznie jedno dziecko do lat dwóch. Opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć sprawuje mama.

Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się na wszystkie z proponowanych warsztatów. Rezultatem tego będzie zwiększenie efektywności spotkań i stworzenie spójnej grupy przedsiębiorczych mam, które mają jeden cel – otwarcie własnej firmy.

Zgłoszenia – wyłącznie przez portal evenea.pl:
na spotkania networkingowe do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
– do projektu od 12 do 30 września. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki zakwalifikowane do projektu otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegóły na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

Fot.tyt.: Wystartowała szósta edycja projektu Gdyński BiznesMam // fot.mat.prasowe GCWP.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.