Agnieszka Tyburska gościem marcowych Szpilek

2 Mar

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A zapraszają na marcowe spotkanie w ramach projektu „Sukces na szpilkach”, które odbędzie się w dniu 11 marca 2016 roku o godz. 13.00 w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24 (sala 107, I piętro).

Zaproszone są Panie, które:

– prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż 6 miesięcy – 10 osób
– prowadzą działalność gospodarczą ponad 12 miesięcy – 10 osób
– chcą założyć działalności gospodarczą – 10 osób

Mentorem spotkania będzie Agnieszka Tyburska, właścicielka firmy „Autopokrowce.com”, którą z powodzeniem prowadzi już blisko 20 lat. Według niej, własna firma to codzienny kontakt z pracownikami, klientami oraz kontrahentami. Dobre relacje w każdym z tych obszarów pozwoliły stworzyć stabilną firmę, działającą zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Poza własna firmą, zajmuję się również marketingiem, budowaniem marki  i wizerunku firmy oraz działaniami związanymi z CSR, czyli społeczną odpowiedzialnością biznesu.

W trakcie spotkania zrealizowany zostanie wykład Anny Stankiewicz /firma SUKURS/ „Psychologia w biznesie – przywództwo – komunikacja – zarządzanie zasobami ludzkimi-obsługa klienta” , czyli jak skutecznie zatrudnić psychologię u siebie w firmie?
Bądź szefem…
Bądź specjalistą…
Nie daj się zwariować…

Moderatorem spotkania tradycyjnie będzie Katarzyna Matuszak Dyrektor Działu Rozwoju Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

Panie zainteresowane udziałem w spotkaniu „Sukcesu na szpilkach”, powinny wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy, i przesłać go emailem na adres: a.berg@gdynia.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.