„ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek”

15 Sty

Gdański Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej i związanymi z tym ulgami na szkolenie online.

Szkolenie zatytułowane „ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek” skierowane jest do osób, które planują otworzyć własną firmę. Rozpocznie się ono we wtorek 19 stycznia 2021 r. o godzinie 10.00 , a potrwa ok. 2 godzin..

Plan szkolenia obejmuje szczegóły związane z rejestracją działalności gospodarczej, obowiązkami młodych przedsiębiorców wobec ZUS i wiele innych zagadnień. Przybliżone zostaną także preferencyjne składki dla osób rozpoczynających działalność, w tym „Ulgę na start”, preferencyjne składki oraz „Mały ZUS plus”. Organizatorzy wskażą także, jak obliczyć najniższą podstawę wymiaru składek i wyjaśnią, kto nie skorzysta z ulg oraz jakie są skutki ich wykorzystywania.

Zapisy przyjmujemy mailowo pod adresem:  aleksandra.mlodak@zus.pl.

W zgłoszeniu należy wskazać: adres mailowy, na który organizatorzy wyślą link do szkolenia, datę i temat webinarium, planowaną liczbę uczestników, telefonu do kontaktowy. W dniu spotkania na wskazany adres mailowy zostanie wysłany link do wydarzenia. Webinarium odbędzie się na platformie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.