3camp o product i project managemencie

10 Kwi

Już w najbliższy wtorek, 14 kwietnia, zespół 3camp organizuje kolejne biznesowe spotkanie z cyklu 3camp. W Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym prelegenci będą opowiadali o product i project managemencie. Start jak zwykle o godzinie 18:00. 

Tego dnia przed publicznością zgromadzoną w Gdańskim Parku Naukowo–Technologicznym zaprezentuje się 4 prelegentów. Na początku Tomasz Tomaszewski, Product Manager, konsultant i wiceprezes Rocket Studio zajmie się tematem roli i wyzwań product managera w rożnych organizacjach. W dalszej części, wspólnie z Iwoną Stankiewicz, Product Managerem w firmie Spartez, zastanowić się będzie można, jak efektywnie 
poznawać swoich użytkowników i jak podejmować decyzje w oparciu o zebrane informacje, czy są źródła bardziej i mniej wartościowe oraz na jakie pułapki uważać i dlaczego nie można być bezkrytycznym wobec liczb. O tym jak z sukcesem zbudować zespół projektowy lub startupowy opowie zgromadzonym Jarosław Łojewski – coach biznesu i rozwoju osobistego. Na koniec Daniel Aduszkiewicz, Dyrektor Zarządzający w firmie UXPin, zdradzi kiedy i w jakich okolicznościach złamał zasady dobrego pmowania.

Szczegółowa agenda przedstawia się następująco:
18:00–18:30 Tomasz Tomaszewski, Rocket Studio – Kim właściwie jest i
czym zajmuje się product manager?


18:30–19:00 Jarosław Łojewski – Podróż bohaterów, czyli jak zbudować
zespół gotowy do podboju świata!
19:00–19:30 Iwona Stankiewicz, Spartez – Co wiesz o użytkownikach swoich produktów?
19:30–20:00 Daniel Aduszkiewicz, UXPin – No pressure, no diamonds.
Rzecz o łamaniu zasad w projektach

Wstęp wolny, ale obowiązuje rejestracja! Liczba miejsc ograniczona.
KIEDY: wtorek, 14 kwietnia, godz. 18:00
GDZIE: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3 (bud. C, sala ABC, poziom 0)

Na uczestników czeka spora dawka ciekawej wiedzy i inspiracji, a na koniec jak zwykle networking, czyli okazja do rozmów i zawierania nowych kontaktów.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.