Skuteczny HR. Praktycy dla Biznesu”. Pierwsza z cyklu trzech konferencji

17 Paź

„Skuteczny HR. Praktycy dla biznesu” to cykl konferencji organizowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza w ramach projektu MURSK ((Model Usługi Rozwoju Strategicznych Kompetencji) finansowanego z funduszy UE , mającego na celu podniesienie świadomości oraz rozszerzenie wiedzy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Działania realizowane w projekcie w szczególności dedykowane są mikro, małym i średnim firmom, które nie posiadają specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi oraz formalnego planu rozwoju. „Rekrutacja”, „Budowanie Zespołu”, „HR jako Strategiczny Partner w Biznesie” to główna tematyka konferencji organizowanych w ramach cyklu.

Już 6 listopada br., w Radisson Blu Hotel, Gdańsk ul. Długi Targ 19. odbędzie się konferencja pt. Rekrutacja, w tym m.in. kompleksowy proces rekrutacji, Employer Branding i co warto o nim wiedzieć, jak szukać talentów i nimi zarządzać?, czy warto zakładać dział HR w firmie?, rekrutacja on-line, tworzenie środowiska pracy przyjaznego dla nowo zatrudnionego pracownika – to zagadnienia, które będą prezentowane podczas pierwszej konferencji. Udział bezpłatny , liczba miejsc ograniczona.

Projekt MURSK „Model usługi rozwoju strategicznych kompetencji” jest realizowany przez konsorcjum Agencji Rozwoju Pomorza oraz Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP przy wsparciu licznego grona pracodawców i pracowników z pomorskich firm. Jego celem jest edukacja małych i średnich firm w obszarze zarządzania strategicznego i zasobami ludzkimi. W efekcie realizacji projektu powstanie usługa szkoleniowo-doradcza skierowana do pomorskich przedsiębiorców, z której będzie można skorzystać w organizacjach wsparcia biznesu. Dzięki usłudze właściciele firm oraz zespoły pracowników będą mogły wspólnie opracować strategię rozwoju oraz zidentyfikować najważniejsze dla firmy kompetencje.

 Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.