Zwierzęta też chcą mieć Święta!

20 Lis

I będą je mieć. Co roku akcja „Zwierzęta też chcą mieć Święta” organizowane w gdyńskim schronisku Ciapkowo cieszy się ogromną popularnością. Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Czas, w którym myślimy przede wszystkim o rodzinie, najbliższych i przyjaciołach, ale także o samotnych i potrzebujących, dla których ten okres jest wyjątkowo trudny. Trudny jest także dla bezdomnych zwierząt. Jednak dzięki wielkim sercom gdynian i wszystkich sympatyków „Ciapkowa”, od czterech lat mieszkańcy schroniska mogą liczyć na dużo radości w tym czasie. Na zdrowe prezenty czekają najstarsze i najbardziej schorowane zwierzaki schroniska „Ciapkowo”. Po raz piąty zróbmy im przyjemność, spełnijmy ich małe marzenia i spotkajmy się przy Psiokociej Choince.

Akcja „Zwierzęta też chcą mieć Święta” dla podopiecznych schroniska „Ciapkowo” organizowana jest już po raz piąty. Jej celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących psiaków i kociaków, które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. Potrzebne są przede wszystkim preparaty wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu, leczenie, podnoszące odporność bądź będące uzupełnieniem niedoborów witamin i minerałów.

O co proszą zwierzaki na Święta?

1. Kattovit Feline Niere/Renal płyn,
2. Convalescence Royal Canin Support Instant proszek,
3. Pasta Vetoquinol Calo-Pet,
4. Hepatiale Forte Small Breed&Cats – kapsułki,
5. Karnityna Dolvit – tabletki,
6. ArthroDol Dolfos – tabletki,
7. Immunodol Dolfos Dog – tabletki,
8. Immunodol Dolfos Cats – tabletki,
9. Ipakitine Vetoquinol Polska – proszek,
10. RenalVet Vetexpert – kapsułki,
11. KalmVet Vetexpert – tabletki,
12. Antiherpess Vetfood – proszek,
13. Witaminy Senior – tabletki,
14. BioProtect Vet Expert – tabletki,
15. Karma typu Gastro Intestinal Low Fat,
16. Karma typu BabyCat i Kitten,
17. Karma mokra dobrej jakości dla psów,
18. Karma mokra dobrej jakości dla kotów,
19. Karma sucha bez-zbożowa dla psów,
20. Karma mokra typu Recovery kot/pies.

Na facebookowym wydarzeniu regularnie przedstawiani są psi i koci bohaterowie oraz ich zwykłe – niezwykłe marzenia. Jedną z bohaterek jest np. Tivia, średniej wielkości starsza sunia, która marzy o preparacie wzmacniającym jej zbolałe łapki.

Kiedy widzimy się pod Psiokocią Choinką?

Prezenty zwierzakom z OTOZ Animals – Schronisko w Ciapkowie będzie można podarować 14 grudnia w godz. 11.00-17.00. Wtedy pracownicy oprowadzą po schronisku i pokażą beneficjentów.

Jeśli jednak nie macie możliwości przyjechać w tym dniu do schroniska, możecie:

Wysłać paczki na adres schroniska (możecie wskazać adres schroniska, robiąc zakupy w internetowym sklepie zoologicznym). Adres: OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” 81-654 Gdynia, ul. Małokacka 3A.

Przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień w godzinach pracy biura, od poniedziałku do piątku 11.00-17.00, sobota 11.00-16./00, niedziela 11.00-15.00.

Co będzie się działo 14 grudnia w Ciapkowie?

Na terenie schroniska stanie ogromna choinka, pod którą będzie można zostawiać prezenty dla wybranych przez siebie zwierzaków. Tego dnia nie będzie mogło również zabraknąć przepysznych pierników wypiekanych specjalnie na tę okazję przez uczniów z SOSW2 Gdynia (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2).

Ci, którzy byli nieobecni podczas dnia otwartego schroniska, będą mieli okazję zwiedzić nowo powstały pawilon dla psiaków. Jako, że żadne zwierzę w tym roku nie spędzi zimy na dworze to i odwiedzający nie będą marzli, a impreza będzie się odbywała w klimatyzowanych budynkach.

W tym roku będzie można nabyć również kalendarz charytatywny dla Ciapkowa na rok 2020, a także odwiedzić stoisko charytatywne Fundacja „Animalsi” z koszulkami, magnesami, breloczkami i koszyczkami handmade ze sznurka bawełnianego. Cały dochód zostanie przekazany dla podopiecznych schroniska.

                                         >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.