Zola Jesus na 4 koncertach w Polsce! (KONKURS)

31 Paź

Zola Jesus to amerykańska piosenkarka, której twórczość określana jest jako mroczna elektronika, gotycki pop, dark wave czy art pop. Już tej jesieni artystka wystąpi w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do sopockiego SFINKS700 na koncert, który odbędzie się 16.11.2018!

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku i od tamtej pory nagrała 5 studyjnych albumów – „The Spoils”, „Conauts” czy „Okovi” oraz 4 EP-ki. Zola Jesus ma na swoim koncie współpracę i występy z takimi artystami jak Fever Ray oraz The xx, a podczas koncertów na scenie towarzyszą jej muzycy: Nick Turco, Shane Verwey, Alex DeGroot i Nick Johnson.

Zola Jesus – Vessel

Ostatni album „Okovi” Zola Jesus nagrywała w małej chatce, w lesie, walcząc z depresją i wewnętrznymi demonami. O samym materiale opowiada: „ta płyta jest głęboko osobistym portretem straty, pogodzenia się i współczucia dla łańcuchów, którymi przykuto nas do bezwzględnych praw natury”. W kwietniu 2018 roku w ramach uzupełnienia do produkcji ukazał się album „Okovi: Additions”.

Zola Jesus – Okovi (FULL ALBUM)

Zola Jesus odwiedzi Polskę w ramach Zola Jesus Tour Poland 2018 i wystąpi w Warszawie, Sopocie, Poznaniu oraz Wrocławiu.

15.11.2018 / Warszawa, Smolna
16.11.2018 / Sopot, Sfinks700
17.11.2018 / Poznań, Tama
18.11.2018 / Wrocław, Zaklęte Rewiry

Bilety dostępne od 15.08, godz. 10:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut.pl i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin.

 

UWAGA: Rozwiąż proste zadanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Zoli Jesus.

                                                       Jak naprawdę nazywa się Zola Jesus?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku 13 listopada do godziny 11:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZOLA JESUS. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu oraz regulaminem organizatora oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 listopada, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert Zoli Jesus.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

Fot.tyt.: Follow The Step.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.