Zobacz święto kina od kuchni – zostań wolontariuszem

30 Maj

Początek jesieni oznacza w Gdyni wielkie święto filmu fabularnego. Czekają na nie mali i duzi. Miasto tętni życiem. W wirze wydarzeń łatwo się zagubić. Wtedy zjawiają się oni… Ruszyła rekrutacja wolontariuszy 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, które odbędzie się w dniach 16-21 września. Warto dołączyć do wielkiej rodziny i poczuć się potrzebnym oraz obejrzeć święto polskiego kina od kuchni.

Co roku przy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pracuje około 200 wolontariuszy i wolontariuszek, od licealistów po seniorów. Łączą ich zainteresowanie polskim kinem i chęć uczestnictwa w jednej z największych i najważniejszych imprez filmowych w kraju. A także otwarcie na ludzi i wspólne pasje. Wolontariat to wspaniała okazja, by poznać kulisy festiwalu, wymienić doświadczenia i posiąść umiejętności w wielu dziedzinach związanych z organizacją tak znaczącego wydarzenia kulturalnego. Więcej tutaj.

Rekrutacja na wolontariat w ramach 44. FPFF trwa do 30 czerwca. Aby wysłać zgłoszenie, należy skorzystać z formularza elektronicznego.

Warto pamiętać, że w terminie od 14 do 22 września niezbędna będzie pełna dyspozycyjność wolontariuszy. Osoby zainteresowane powinny starannie zapoznać się z informacjami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym i wypełnić ankietę.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: wolontariat@festiwalgdynia.pl. Ze względu na dużą ilość otrzymywanych wiadomości należy tytułować je według wzoru: „Wolontariat 44. FPFF – … ” (w miejscu kropek należy wpisać temat zgłaszanej sprawy).

Więcej na www.festiwalgdynia.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.