Zobacz najlepsze momenty gali Time of Masters 2015 w Sopocie (WIDEO)

24 Sty

Za nami gala Time of Masters 2015 – PIERWSZA KREW. Walkom, które odbywały się w oktagonie, kibicowała publiczność, która niemalże po brzegi wypełniła sopocką Halę 100-lecia. Najbardziej emocjonującymi pojedynkami była walka wieczoru rozegrana pomiędzy Oskarem Piechotą i Craigiem White’m, a także debiutującego w zawodowej formule MMA – Akopa Szostaka, który zmierzył się z Januszem Dylewskim. Zobaczcie, jak było! 

W finałowej walce gali Time of Masters 2015 Oskar Piechota (MMA 6-0-1) w ciągu 77 sekund poddał Craiga White’a (MMA 8-6). Po krótkiej wymianie ciosów w stójce, Craig sprowadził Oskara do parteru. Polak szybko zdobył pozycję z góry i z półgardy rozpoczął dopinanie duszenia. Decyzja Craig’a o odklepaniu trwała dosłownie kilka sekund.

Duże emocje wśród publiczności wywołała także walka Michała Wlazło. Zawodnik z Gdańska wysokimi, widowiskowymi kopnięciami pokonał Przemysława Lisa z klubu Red Dragon Poznań. Decyzja sędziów co do wygranej Wlazło była jednogłośna.

Roman Szymański (MMA 5-2) z Linke Gold Team Poznań w niesamowicie emocjonujacym i dobrym pojedynku pokonał w trzeciej rundzie trójmiejskiego zawodnika – Jacka Krefta (MMA 5-2) z Mad Dogs Gdynia. Fighter z Poznania zdecydowanie dominował w parterze w dwóch pierwszych rundach, tracąc naprawdę dobrą pozycję po nielegalnych kolanach na głowę. Po trzecim faulu, sędzia – Łukasz Bosacki, odjął mu jeden punkt. Tuż po rozpoczęciu trzeciej rundy Szymański odniósł zwycięstwo łapiąc w klinczu szyję Krefta i zmuszając go do poddania.

Debiutujący w zawodowym MMA Akop Szostak z niezwykłą łatwością rozprawił się z regularnym dostarczycielem zwycięstw Januszem Dylewskim (MMA 2-14). Akop już w pierwszej rundzie zasypał ciosami Dylewskiego. Sędzia przerwał pojedynek już po 30 sekundach. Tuż po walce Akop przekazał swoją gażę na cele charytatywne ofiarowując czek ze swojej wygranej rodzicom chorego chłopca.

W trakcie gali Krzysztof Kazimierczak (MMA 1-0) z Mad Dogs Team Kartuzy wyszedł do walki z Rafałem Sepkowskim (MMA 0-2) reprezentującym klub S4 Fight Club. W dość wyrównanej początkowo walce wychowanek Bartosza Chyrka dopiero na 10 sekund przed końcem drugiej rundy wyciągnął niespodziewaną balachę z gardy, wygrywając pojedynek.

Kolejna walka odbyła się na zasadach K-1. Alan Kalski z Fight Gym Gdynia (K1 3-0) pokonał Jędrzeja Durskiego (K1 0-1) z klubu Pretorium Poznań przez jednogłośną decyzję sędziów. Właśnie w tej walce polała się tytułowa „pierwsza krew”.

Jedyny kobiecy pojedynek rozegrał się pomiędzy Basią Nalepką i Katarzyną Urban. Z niezwykłą łatwością Nalepka pokonała swoją przeciwniczkę poprzez duszenie zza pleców w 1. rundzie (1:12).

W przerwach pomiędzy walkami publiczność wysłuchała występów Braha oraz FU. W oktagonie pojawiła się także skrzypaczka elektryczna.

WYNIKI:

WALKA WIECZORU

Oskar Piechota pokonał Craiga White’a przez poddanie w 1. rundzie

KARTA GŁÓWNA

K-1; Michał Wlazło pokonał Przemysława Lisa przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27/ 30-28/ 29-28)

Roman Szymański pokonał Jacka Krefta przez poddanie w 3. rundzie

Krzysztof Kazimierczak pokonał Rafała Sepkowskiego przez poddanie w 2. rundzie

K-1; Alan Kalski pokonał Jędrzeja Durskiego przez jednogłośną decyzję sedziow (2 x 30-28 /30-27)

Akop Szostak pokonał Janusza Dylewskiego przez TKO (uderzenia w parterze) w 1. rundzie

Krystian Kaszubowski pokonał Rafała Lassotę przez jednogłośną decyzję sędziow (2 x 29-28 /29-27)

Rafał Urbański pokonał Damiana Dussę – KO (prawy sierpowy i ciosy w parterze) w 1. rundzie

Barbara Nalepka pokonała Katarzynę Urban przez poddanie w 1. rundzie

Bartosz Leśko pokonał Marka Michaluka przez poddanie w 1. rundzie

WALKA AMATORSKA:

Rami Hamdan pokonał Kacpra Formelę przez jednogłośną decyzję sędziów (3 x 20-18)

>>ZOBACZ TAKŻE: Gala KOK World GP w Gdańsku (WIDEO)<<

2 Replies to “Zobacz najlepsze momenty gali Time of Masters 2015 w Sopocie (WIDEO)

  1. Pingback: Oficjalne ważenie zawodników przed galą KSW 31 (WIDEO) | my3miasto.pl

  2. Pingback: Święto fanów fitnessu i kulturystyki w Amber Expo (WIDEO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.