Znajdź pracę marzeń w jeden dzień

30 Paź

Zbieraj doświadczenia zawodowe na Absolvent Talent Days największym festiwalu kariery dla studentów i młodych absolwentów. Sprawdź sytuację na rynku pracy. W jednym miejscu, w jednym dniu porozmawiaj z rekruterami (aż 75 firm do wyboru), przeglądaj ponad 500 ofert pracy i skonsultuj swoje CV z ekspertami.

Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, a także spotkanie motywacyjne z Łukaszem Jakóbiakiem z 20m2 to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników już 9 listopada w ERGO ARENIE na Absolvent Talent Days. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na www.absolvent.pl/talentdays.

Porozmawiaj z rekruterem lub pracodawcą z wymarzonej firmy
Absolvent Talent Days to okazja do rozmowy z potencjalnym pracodawcą i zbierania doświadczeń zawodowych. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Młodzi będą mogli zorientować się w najnowszych trendach na rynku pracy, przebierać w ponad 500 ofertach zatrudnienia i poznać szczegóły współpracy w interesującej ich firmie.

Uczestnicy dowiedzą się, co sprawdzają rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie kompetencje miękkie są obecnie cenione na rynku pracy. Poznają zakres obowiązków na wybranym stanowisku i kulturę organizacyjną firmy. To także dobra okazja do rozmowy o warunkach współpracy czy benefitach, jakie oferuje pracodawca.

Aplikuj na najlepsze z ponad 500 ofert pracy od 75 firm
Na uczestników jesiennej edycji Absolvent Talent Days w Trójmieście czekają oferty pracy w liczbie niedostępnej na żadnym innym wydarzeniu poświęconemu karierze. 75 pracodawców poszukuje ponad 500 kandydatów. Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy.

Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie, i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Dowiedz się czego nie uczą na studiach, weź udział w warsztatach i szkoleniach
Uczestnicy Absolvent Talent Days mogą skorzystać z serii darmowych warsztatów i szkoleń z praktykami, podczas których dowiedzą się, jakie zawody i specjalizacje są najbardziej przyszłościowe, jak zarabiać na swojej pasji i jak znaleźć się w gronie 10 000 „Szczęśliwych Zatrudnionych” osób, które znalazły pracę dzięki targom Grupy Absolvent.

Podczas szkolenia pt. “Kompetencje czy wiedza co będzie decydować o sukcesie zawodowym” specjaliści, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją, odpowiedzą na pytania, w co warto inwestować na początku kariery zawodowej i jakie kompetencje rozwijać, by z sukcesem odnaleźć się na rynku pracy.

Natomiast w Panelu Programów Managerskich młodzi szczęśliwi zatrudnieni w znanych firmach opowiedzą o tym, jak można skorzystać z programów stażowych i rozwijać karierę zawodową.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days w Trójmieście!

Pobierz bezpłatny bilet na www.absolvent.pl/talentdays i zbieraj doświadczenia.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.