Zimowy Impro Atak (KONKURS)

2 Sty

Teatr Impro Sopot już w pierwszy weekend Nowego Roku rozbawi Was do łez. Przygotujcie dla nich karnawałowe wyzwania, żeby i tym razem mogli wraz z publicznością szampańsko rozpocząć rok 2017. 7 stycznia o godz. 19:00 i 8 stycznia o godz. 17:00 w Teatrze na Plaży odbędą się kolejne spektakle. Oczywiście nie zabraknie dla Was podwójnych zaproszeń!

„Impro” to nowy wielki i dynamicznie się rozwijający światowy nurt teatralny, którego istotą jest improwizacja. Aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym podejmują się na scenie heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania – wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie rzucanych przez publiczność zadań. Miejsce akcji, kto jest kim, czym się to kończy itp. określa widz. Reszta zależy od natchnienia, błyskotliwości i zdolności zespołu.

Pierwszy sopocki spektakl nowego teatru nosił tytuł „Impro Atak” i był zbiorem 6-7 małych form. 

Jego twórcą jest Jacek Stefanik aktor, muzyk, od 5 lat jeden z trenerów nurtu Impro w Polsce. Występujący to: Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Wojtek Oleksiewicz, Michał Bieliński – aktorzy Teatru Nowego w Łodzi, Marcin Szymański czyli Zorak – mistrz polski w beat box, Aleksandra Agaciak, znana jako Lilu – wybitna wokalistka i raperka, Janek Jakubowski aktor Teatru Małego w Łodzi, Piotr Gawron – Jedlikowski nowy D’Artagnan w musicalu Teatru Capitol z Wrocławia oraz znakomity muzyk Sławomir Bartkiewicz. Zespół tak się zżył ze swoim dziełem, że przyjął nazwę spektaklu jako swoją własną.

Bilety do nabycia w następujących punktach sprzedaży: Teatr na Plaży, Teatr na Plaży online.

            >>ZOBACZ TAKŻE: Premierowy spektakl ImproAtak w Sopocie (WIDEO)<<

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na ImproAtak, który odbędzie się 7 lub 8 stycznia 2017 r.

                        Jaką postać w filmie Wiedźmin zagrała Kamila Salwerowicz?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (5 stycznia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK 7 lub 8 stycznia! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 5 stycznia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.