W zimie Hipodrom tętni życiem

26 Sty

Sopocki Hipodrom zaprasza na kolejne zawody w skokach przez przeszkody z cyklu JumpOFF, które odbędą się na Hali Pomarańczowej w dniach 26-27 stycznia. W sobotę podczas zawodów na hali odbędą się też PupiLove Targi z ofertą skierowaną do właścicieli psów i kotów.

JumpOFF Hipodrom to już tradycja w sopockim ośrodku jeździeckim. W dniach 26-27 stycznia rozegrana zostanie szósta eliminacja tego trwającego przez cały sezon cyklu. Zawody zaplanowano na sobotę i niedzielę w godzinach 8.00 – 19.00. Tradycyjnie rano wystartują młodsi zawodnicy, po południu zaś i wieczorem będzie wzrastać trudność konkursów i wysokość przeszkód.


Cykl potrwa aż do kwietnia, na kiedy zaplanowano wielki finał. Obecnie, po pięciu eliminacja, które są już za nami, wielu zawodników umocniło pozycje liderów w poszczególnych rundach. Teraz walczą o utrzymanie pozycji i zdobycie jeszcze większej ilości punktów, które w finale zamienią na nagrody finansowe. Przypominamy, że pula nagród jest wysoka jak na zawody regionalne i wynosi 40 tysięcy złotych.

Więcej informacji o cyklu JumpOFF Hipodrom można znaleźć na stronie www.hipodrom.sopot.pl oraz na profilu Hipodromu na Facebooku: @SopotHipodrom.

Wstęp na zawody i targi jest BEZPŁATNY.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.