Zdobywca trzech Oscarów w ramach cyklu Kocham Kino (KONKURS)

10 Mar

W czwartek, 13 marca, o godzinie 20.00 w ramach projektu Grażyny Torbickiej „Kocham Kino w Multikinie” widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo, nagrodzony trzema Oscarami, film pt. „Witaj w klubie”. Produkcja to poruszająca i piękna opowieść o człowieku zdolnym do najgłębszej metamorfozy. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

Bourbon, kobiety, papierosy, przekręty, narkotyki i rodeo. Życie Rona Woodroofa, drobnego kombinatora z Dallas, obfituje w proste i szybkie przyjemności. Gdy przyjdzie mu zmierzyć się ze śmiertelną chorobą, jego świat stanie na głowie, a on, trzymając się życia wszystkim siłami, wykorzysta wszelkie znane sobie legalne, półlegalne i całkowicie zakazane metody, by jak najlepiej przeżyć każdy kolejny dzień.

Film zdobył 2 marca 3 nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej – Oscary w kategoriach: najlepsza pierwszoplanowa rola męska – Mathew McConaughey, najlepsza drugoplanowa rola męska – Jared Leto, najlepsza charakteryzacja.

Źródło: Informacja prasowa.

W trójmiejskich Multikinach film wyświetlony zostanie w czwartek, 13 marca o godz. 20.00.

Kocham Kino w Multikinie 13.03_Witaj w klubie_PLAKAT

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu!

W jaką rolę wcieli się Matthew McConaughey w filmie pt. Interstellar, którego premiera zaplanowana jest na 2014 rok?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (12 marca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOCHAM KINO W MULTIKINIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 marca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

http://www.youtube.com/watch?v=pYBAgjSjVFo

Konkurs został rozwiązany! Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.