Zbuduj Stadion Energa Gdańsk na plaży i wygraj nagrody!

24 Sie

Już po raz czwarty, w ostatnią niedzielę sierpnia, na plaży w Gdańsku Brzeźnie, Stadion Energa Gdańsk zorganizuje jednodniowy, otwarty konkurs, w którym uczestnicy będą wznosić piaskowe budowle odwzorowujące gdański stadion. Wyzwanie jest ogromne, bo Stadion Energa Gdańsk to jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych w Europie!

W niedzielę, 26 sierpnia o godz. 10.00, spotkamy się na gdańskiej plaży, aby wspólnie wybrać najpiękniejszą budowlę z piasku, która swoim kształtem przypominać będzie Stadion Energa Gdańsk. Wydarzenie od lat cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród najmłodszych plażowiczów. Dorośli z sentymentem wracają do dziecięcych zabaw i niejednokrotnie dają się ponieść rywalizacji – mówi Monika Jóźwik, Manager ds. zwiedzania i atrakcji Stadionu Energa Gdańsk. – W poprzednich latach wygląd amatorskich budowli przeszedł nasze oczekiwania. Wyobraźnia, którą wykazali się mali architekci zasługiwała na wielkie uznanie, co znacząco utrudniło nam wyłonienie laureatów. Liczymy, że i podczas tegorocznej edycji konkurencja będzie wymagająca – dodaje.

Powstałe budowle oceni jury, składające się z pracowników Stadionu Energa Gdańsk, którzy znają obiekt „jak własną kieszeń”. Pod uwagę będzie brana estetyka wykonania, zaprezentowanie wyjątkowych cech stadionu i  przede wszystkim – kreatywność. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Do konkursu będzie można zapisać się przy wakacyjnym stoisku Stadionu Energa Gdańsk, zlokalizowanym w okolicy molo w Brzeźnie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest akceptacja regulaminu oraz odebranie od organizatora chorągiewki z numerem startowym, która pozwoli jurorom rozpoznać prace biorące udział w zabawie.

Liczba uczestników zabawy będzie ograniczona. O zakwalifikowaniu drużyn do konkursu będzie decydowała kolejność zgłoszeń przy wakacyjnym stoisku Stadionu Energa Gdańsk. Przyjdź, zbuduj swój niepowtarzalny stadion i wygraj nagrody!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.