Zawodnicy MMA trenowali w Galerii Bałtyckiej (WIDEO)

14 Sie

W czwartkowe popołudnie na parterze Galerii Bałtyckiej odbył się otwarty trening zawodników, którzy już w sobotę zmierzą się na ringu podczas Fight Exlusive Night 4 „Summer Edition” w Sopocie. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia, a w głównym pojedynku, tzw. „walce wieczoru”, zmierzą się: polski zawodnik, Tymoteusz „Omen” Świątek i Czech, Pavel Svoboda.

Podczas gali, która rozpocznie się o godzinie 20.00 w sobotę (16 sierpnia) w sopockiej Hali 100-lecia przy ulicy ul. Goyki 7 obserwować będziemy zmagania zawodników w walkach w formule MMA i K-1 Rules.

W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy, które już cieszą się uznaniem, a kibice sztuk walki chcą oglądać ich pojedynki. Jak pokazał dzisiejszy trening, zawodnicy są zdeterminowani i świetnie przygotowani do sobotnich zmagań.

Jutro, czyli 15 sierpnia (piątek), w sopockim klubie Zatoka Sztuki odbędzie się oficjalne ważenie fighterów. Wydarzenie to jest otwarte dla publiczność i rozpocznie się o godzinie 14.00.

>>CZYTAJ TAKŻE: Fight Exlusive Night w Sopocie<<

3 Replies to “Zawodnicy MMA trenowali w Galerii Bałtyckiej (WIDEO)

  1. Pingback: Zawodnicy MMA i K-1 oceniają galę w Sopocie (WIDEO) | my3miasto.pl

  2. Pingback: Ile waży zwycięstwo? (FOTO) | my3miasto.pl

  3. Nie musi byc znany, ważne, ze wie co to dobry łomot i serce do walki. Reszta sama przyjdzie. Kibice, fanki, sława … ;))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.