Zaprojektuj festiwalową koszulkę i wygraj karnet!

7 Mar

„Openerowe” gadżety cieszą się co roku dużą popularnością. Królują koszulki, bluzy, torby… Kto by nie chciał, aby festiwalowicze już w lipcu bawili się ubrani w T-shirty jego projektu? Macie realną szansę, aby spełnić to marzenie. Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie i stworzycie projekt, który podbije serca komisji konkursowej. Konkurs trwa do 31 marca. A więc do dzieła!

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł brutto oraz 4-dniowy karnet wstępu na Open’er Festival 2019 z polem namiotowym, wart 699 zł. Wybrana grafika pojawi się na koszulkach dostępnych w oficjalnym sklepie festiwalowym, co sprawi że staną się one wspaniałą pamiątką dla wielu uczestników imprezy.

Co ważnie – projekt nie musi zawierać logotypu Open’er Festival.

To już tradycja! Wracamy z konkursem na projekt oficjalnej festiwalowej koszulki! Autor zwycięskiej grafiki otrzyma karnet na Open’er Festival oraz nagrodę pieniężną. Zatem – do dzieła! Szczegóły: opener.pl/fashionIt’s tradition! We’re back with our competition to design official Open’er Festival T-shirt! Author of the winning project will receive a 4-day ticket and a cash prize. So let’s get it on! More info: opener.pl/en/fashion

Gepostet von Open'er Festival am Montag, 4. März 2019

Konkurs trwa do 31 marca. Wybór zwycięzcy nastąpi do 8 kwietnia. A wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.opener.pl w ciągu 15 dni od dokonania wyboru.

Wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie w Regulaminie. Organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.