Zaplanuj urlop z Gdańskimi Targami Turystycznymi

10 Kwi

Już w najbliższy weekend w halach Amber Expo odbędą się 17. Gdańskie Targi Turystyczne. Na gości wydarzenia czeka masa atrakcji, pokazów i prezentacji dotyczących branży turystycznej.

Targi są doskonałą okazją do zaplanowania zbliżających się wakacji, a to za sprawą ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy. Wśród nich m.in. biura podróży, agencje turystyczne oraz przewoźnicy. O specjalne atrakcje dla publiczności zadbają salony towarzyszące GTT.

Activity Expo, czyli Salon Sportu i Rekreacji przygotował zajęcia mające na celu promocję aktywnego wypoczynku. W programie znalazły się ścianka wspinaczkowa, otwarty trening z siatkarzami Lotos Trefl Gdańsk (piątek, godz. 10.30-12.00), trening piłkarski z Lechią Gdańsk (niedziela, godz. 12.00-15.00), warsztaty rolkarskie z ekipą Zawsze Spoko oraz liczne konkursy i pokazy. O pełne żołądki zadba PGE Arena i Sports Hospitality.

Travel & Love, Salon Podróży Romantycznych i Poślubnych, przygotował ofertę dla zakochanych: podróże romantyczne, poślubne, ceremonie ślubne za granicą, romantyczne hotele, zamki i pałace, miasta miłości, weekendy i rejsy dla dwojga.

Kajak Expo, Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych zorganizuje pokazy na basenie, m.in. kajakowy freestyle i pokazy ratownictwa wodnego. Oprócz pokazów i konkursów, odbędzie się również projekcja filmów o tematyce kajakowej.

17. Gdańskie Targi Turystyczne biorą udział w akcji „Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w metropolii”, zatem w sobotę i niedzielę, bilet na imprezę można kupić z 50% zniżką.

O bezpłatny dojazd do hal Amber Expo zadba ZKM Gdańsk. Na trasie Urząd Miejski – Nowy Port Zajezdnia, kursować będzie zabytkowy tramwaj typu N (rozkład jazdy).

Szczegółowy program targów możecie sprawdzić na stronie internetowej.

17. Gdańskie Targi Turystyczne:
11.04 (piątek), godz. 10.00-18.00
12.04 (sobota), godz. 10.00-18.00
13.04 (niedziela), godz. 10.00-17.00
Bilety: normalny 6 zł, ulgowy 2 zł, rodzinny 12 zł

One Reply to “Zaplanuj urlop z Gdańskimi Targami Turystycznymi”

  1. Pingback: Sopot nagrodzony na Gdańskich Targach Turystycznych | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.