Young Business Festival (RELACJA, FOTO)

30 Paź

Dziewiąta edycja festiwalu młodej przedsiębiorczości – Young Business Festival – już za nami. W październikowy weekend (21-22.10) wielu młodych, i nie tylko, ludzi odwiedziło Hotel Almond, by spotkać praktyków ze świata biznesu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Young Business Festival to wydarzenie organizowane przez trójmiejską organizację Studenckie Forum Business Centre Club. Celem, który przyświecał organizatorom to zetknięcie teorii z praktyką oraz pokazanie alternatywnych ścieżek rozwoju w poszczególnych etapach kariery. A ułatwić to zadanie uczestnikom mają praktycy biznesu, szczególnie z trójmiejskiego środowiska, którzy chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem.

Tegoroczna edycja podzielona była na trzy bloki tematyczne: z zakresu motywacji, przedsiębiorczości oraz innowacji w biznesie. Przez dwa dni na festiwalowej scenie pojawiło się w sumie 10 prelegentów oraz osób prowadzących warsztaty dla uczestników konferencji. Wystąpili: Daniel Demko – CEO HR Partner, Natalia Bogdan – prezes zarządu międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Jobhouse, Łukasz Dusza z Time For Design, Przemysław Sola – manager trójmiejskiego Business Link, Giuliano Quarto – assistant vice president w State Street, Michał Jankowski – manager kultury w Stowarzyszeniu Teatr Dada von Bzdülöw, project manager Paweł Bochnowski, Dawid Stefaniak z Magii Sukcesu, Olga Grudniak – CEO Biolumo, startupu z branży biotech oraz Gabriela Brzezińska, współzałożycielka marki 2+1 Biuro Rachunkowe.

Prelegenci poruszali tematy małych i dużych firm, ich zalet i wad, kwestie jak założyć własny biznes, a także standardów na rynku pracy – jakie niespodzianki czekają na młodego człowieka. Również wizerunek podczas spotkań biznesowych został podkreślony na konferencji – ponieważ wygląd ma niebywały wpływ na nasze kontakty biznesowe i odbiór przez partnerów.

Na wydarzeniu nie zabrakło praktycznych zajęć – na koniec każdego dnia grupa uczestników Young Business Festivalu mogła wziąć udział w warsztatach poświęconych kolejno tematyce psychologii lidera oraz czynnikom wpływającym na sukces firmy.

 

 

Tegoroczna odsłona Young Business Festivalu została mile przyjęta przez uczestników, których zebrała się ponad setka. X. Edycja wydarzenia już za rok!

Portal my3miasto.pl miał przyjemność patronować wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.