X edycja Young Business Festival (PATRONAT)

12 Paź

X edycja Young Business Festival – jeden z największych festiwali przedsiębiorczości na Pomorzu, już wkrótce w Trójmieście! W dniach 27 i 28 października 2018 roku, członkowie Studenckiego Forum Business Centre Club, mają zaszczyt zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematyką samorozwoju i przedsiębiorczości, do Gdańskiego Parku Naukowo– Technologicznego. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w miejscu, które nie tylko wspiera startupy, ale przede wszystkim ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych.

Wydarzenie zostało podzielone na dwa bloki tematyczne: marketing i biznes w sieci oraz rozwój i przedsiębiorczość. Podczas dwóch dni, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak założyć i prowadzić biznes w sieci oraz jak skutecznie prowadzić marketing w Social Mediach. Drugi dzień będzie się skupiał przede wszystkim na rozwoju osobistym oraz przedsiębiorczości XXI wieku. Całość zostanie wzbogacona także o warsztaty, które przeprowadzone zostaną pod okiem lokalnych przedsiębiorców.

Celem festiwalu jest przede wszystkim rozwijanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi oraz wprowadzanie ich na alternatywne ścieżki kariery. Jest to dla nich doskonała okazja, aby uzyskać wskazówki jak stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu, bezpośrednio od specjalistów.


Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Zapisz się TUTAJ!

                                            >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność ponownie być patronem medialnym YBF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.