Wznieś swój biznes na wyższy poziom – bezpłatne warsztaty

28 Lut

26.03 (wtorek) w godz. 9:00-12:00 w hotelu Sadova Gdańsk (ul. Łąkowa 60) odbędzie się śniadanie biznesowe, na które zapraszają Netz wraz z Microsoftem. Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć, jak dzięki najlepszym rozwiązaniom zwiększyć możliwości swoich zespołów i obniżyć koszty w firmie.

Podczas wydarzenia eksperci Microsoft przedstawią sposoby na praktyczne wykorzystanie Windows 10 Pro oraz Office 2019 w biznesie. Nie wszyscy wiedzą, że Windows 10 Pro gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa danych, zwiększa wydajność pracy i łatwo integruje się z posiadaną infrastrukturą IT, a Office 2019 daje większą produktywność – usprawnienie współpracy zespołu i skuteczniejszą realizację zadań.

Spotkaniejest bezpłatne i ma charakter warsztatowy, uczestnicy będą pracować na Microsoft Surface Pro – nowoczesnych urządzeniach przeznaczonych dla biznesu.

W ramach warsztatów zostaną poruszone takie zagadnienia jak:
Windows 10 – praktyczne wykorzystanie Windows 10 Pro dla Twojego biznesu
• bezpieczeństwo danych i sprzętu – Windows Defender, BitLocker/ BitLocker to Go, Zdalny Pulpit, Azure Active Directory, podłączenie do domeny, Windows Hello
• Windows Ink, Synchronizacja pracy z telefonem, Timeline, SnippingTool
• praktyczne zastosowanie ekranu dotykowego w komputerze
• ciekawostki: Paint 3D, AR oraz VR

Office 2019 w Twojej firmie
• Roaming in Office – wykorzystanie ekranu dotykowego i pióra cyfrowego w Office
• Sztuczna inteligencja w Office
• Licencjonowanie Office
• Aplikacje biznesowe usług 365 np. Teams, Bookings

Dlaczego warto?
– dowiesz się jak zwiększyć możliwości swoich zespołów za pomocą najlepszych rozwiązań Microsoft – jak pracować jeszcze efektywniej i maksymalnie wykorzystać czas pracy
– poznasz nowoczesne urządzenia i rozwiązania, które pozwolą pracować Ci produktywnie z dowolnego miejsca na świecie
– poznasz zaawansowane narzędzia do zarządzania i zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa Twojej firmy
– dowiesz się jak zwiększyć oszczędność firmowych wydatków
– nawiążesz nowe kontakty biznesowe i zjesz pyszne śniadanie

Kontynuując cykl naszych spotkań IT dla biznesu, stawiamy tym razem na praktyczne warsztaty, aby pokazać, jak biznes może efektywnie wykorzystywać nowe technologie. Dzisiaj technologia i biznes muszą iść w parze. Warsztaty mają na celu wymianę wiedzy i doświadczenia, w krótkiej, przystępnej formie. Będzie to świetna okazja do poznania rozwiązań, które pomagają rozwijać przedsiębiorstwa i wspierać zespoły, porozmawiania z ekspertami Microsoftu, ale także do networkingu – nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zapraszam wszystkich przedsiębiorców na wspólne śniadanie biznesowe z IT! – mówi Rafał Duchnowski, wiceprezes firmy Netz.

Warsztaty poprowadzą eksperci Microsoft: Łukasz Biegański (Commercial CDS Trainer) i Adrian Mencel (Retail CDS Trainer), którzy od ponad 5 lat związani są z firmą i dostarczają szkolenia w zakresie działu Consumer Device Sales dla dystrybucji, partnerów i sił sprzedaży na terenie całego kraju. Współpracują także z firmami HP, Lenovo, Dell, Acer,Toshiba by nieustanie poszerzać doświadczenia i wiedzę Klientów.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja.
Szczegóły i formularz rejestracyjny TUTAJ.

 Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.