Wystawa na ekranie – „Dziewczyna z perłą” (KONKURS)

3 Sie

Wystawa na ekranie („Exhibition on Screen”) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD będą pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. 4 sierpnia oraz 21 września Multikino pokaże wystawę „Dziewczyna z perłą oraz inne skarby z domu Maurycego w Hadze”. Mamy dla Was bilety! 

Cykl „Wystawa na ekranie” przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata. Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum.

4 sierpnia o godzinie 19:00 film zaprezentowany zostanie w następujących kinach sieci: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź Silver Screen, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Zabrze. 21 września (godz. 19.00) dokument „Dziewczyna z perłą oraz inne skarby z domu Maurycego w Hadze” pokażą natomiast Multikina: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze

Bilety do nabycia w kasach kin i za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 35 zł (bilet normalny), 30 zł (bilet ulgowy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz seniorów, ulgowy z kuponem z magazynu Sens), 25 zł (bilet grupowy dla grup zorganizowanych powyżej 15 os.).

Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon – pt, 9-17): 

Multikino Gdańsk, al. Zwycięstwa 14; tel.: 58 765 93 24, tel. kom.: +48 502 555 736

Multikino Gdynia, ul. Waszyngtona 21, tel.: 58 765 96 24, tel. kom.: +48 513 111 858

Multikino Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 63, tel.: 58 765 94 24, tel. Kom.: +48 513 111 984

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na seans 4 sierpnia!

Która aktorka wcieliła się w tytułową rolę w filmie, którego kanwą były okoliczności powstania obrazu „Dziewczyna z perłą”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (4 sierpnia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – DZIEWCZYNA Z PERŁĄ. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!


Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.