Wyskocz do JUMPCITY nocą! (KONKURS)

23 Sty

25 stycznia JUMPCITY zaprasza na mega imprezę w Parku Trampolin. Tego dnia recepcja ustępuje miejsca konsoli DJ i przemienia się w najgorętszą przestrzeń klubową. Mamy dla Was wejściówki! 

JUMPCITY postanowiło zawalczyć z poniedziałkową nudą i wszystkich miłośników trampolin już w najbliższy poniedziałek zaprasza na nietypową imprezę. Tego dnia recepcja ustępuje miejsca konsoli DJ i przemienia się w najgorętszą przestrzeń klubową!

Wśród atrakcji:

– DJ NOZ – nakręca imprezę i puszcza najlepsze kawałki

– PODEJMIJ WYZWANIE – 3 wyzwania i 3 nagrody

– loteria z nagrodami

– trampoliny sportowe dostępne dla każdego

Liczba miejsc jest ograniczona. Nocna zabawa w JUMPCITY potrwa w godzinach od 20:30 do 22:30. Teren parku trampolin udostępniony zostanie od godziny 20.00. – Zbierzcie znajomych i wskoczcie z nami na jeszcze wyższy poziom rozrywki! Do zobaczenia! – zachęcają organizatorzy.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie do parku trampolin na poniedziałkową imprezę!

Ile stref trampolin mieści się w gdyńskim JUMPCITY?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (25 stycznia) do godziny 13.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – JUMPCITY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 stycznia, do godziny 13.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do JUMPCITY – Park Trampolin w Gdyni.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.


>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.