Wygraj płytę z muzyką z filmu #WszystkoGra! (KONKURS)

6 Maj

6 maja sieć kin Multikino rozpoczyna seanse filmu „#WszystkoGra”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest gadżet związany z filem i bilety na seans! 

#WszystkoGra to historia, która działa niczym zastrzyk optymizmu i pozytywnej energii. W filmie, w nowym brzmieniu usłyszeć można takie zespoły jak Perfect, Maanam, T.Love, Lombard. Największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Film opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście? Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola, reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie.

Sieć kin Multikino zaprasza na seanse filmu „#WszystkoGra” już od 6 maja. Repertuar, a także informacje o biletach, dostępne na www.multikino.pl.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj zaproszenie na seans oraz płytę z piosenkami z filmu!

Za role w jakich filmach Kinga Preis została nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Gdyni?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (9 maja) do godziny 11.45. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – #WSZYSTKOGRA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 maja, do godziny 11.45.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na seans filmu we wskazanym przez sponsora, trójmiejskim kinie sieci Multikino i płyta CD z muzyką z filmu, które będzie można odebrać w poniedziałek (09.05).

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.