Wspaniałe widowisko na sopockim Hipodromie!

30 Paź

W listopadzie na sopockim Hipodromie po raz kolejny odbędą się Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody na najnowocześniejszej Hali Jeździeckiej w Polsce. Między 14-16 listopada szykuje się wspaniałe widowisko, w którym weźmie udział ponad 100 zawodników.

Zawody objęło patronatem Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Marszałek Województwa Pomorskiego i Wojewoda Pomorski.

Imprezie towarzyszyć będą także zawody regionalne na poziomie L i P czyli 100 cm i 110 cm.

W piątek, sobotę i niedzielę konkursy rozpoczną się o 9.00 i trwać będą do 18.00.

Zawody ogólnopolskie odbywają się na poziomie Małej Rundy (120cm), Średniej Rundy (130cm) i Dużej Rundy (140cm). Na niedzielę przewidziane są finały tych konkursów, pula nagród wynosi 40.000zł.

Na parkurze sopockiej hali widzowie będą mieli okazję zobaczyć popisy czołowych polskich zawodników m.in.: Jacka Zagora, Grzegorza Psiuka i Weronikę Wilską.

platat

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Dla publiczności przygotowano dodatkowe bezpłatne atrakcje – emocjonujące wyścigi psów i sportowe emocje z klubem Calypso. Najmłodszych fanów jeździectwa zapraszamy na przejażdżki (atrakcja dodatkowo płatna, Hala Biała)

Zawody odbędą się na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wejście na teren obiektu zlokalizowane jest od strony ulicy Łokietka, vis a vis Ergo Areny.

Źródło: Informacja prasowa

Fot.tyt.: facebook.com/Mikołaj Plackat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.