Wirtuozeria Osobowości w PFB (KONKURS)

4 Sty

Wrażliwość, wirtuozeria, wszechstronność – to określenia najlepiej pasujące do bohaterów kolejnego Koncertu Symfonicznego. Dobrani zostali dwaj niezwykli muzycy, których talent i osobowość potrafią zjednać sobie przychylność każdego melomana.  Na ten niezwykły koncert zapraszamy 12 stycznia o godz. 19:00 do Filharmonii Bałtyckiej – na naszych Czytelników czekają podwójne zaproszenia!

Orkiestrę Symfoniczną PFB poprowadzi Maestro Vag Papian – profesor Samuel Rubin Academy of Music w Tel Awiwie oraz gościnny dyrygent Narodowej Opery Armenii. Towarzyszyć mu będzie niebywale utalentowany akordeonista Maciej Frąckiewicz, zdobywca Paszportu Polityki w 2013 r.

 

Fot. L.Tomaszewski

SZCZEGÓŁY: bilety@filharmonia.gda.pl i pod numerem telefonu 58 320 62 62, 58 323 83 62.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zdobądź podwójne zaproszenie na Koncert Symfoniczny WIRTUOZERIA OSOBOWOŚCI 12.01.2018 godz. 19:00 w PFB. Wystarczy przesłać poprawną odpowiedź na pytanie:

                                          Z kim Maciej Frąckiewicz współtworzy TWOgether Duo?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (10 stycznia) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WIRTUOZERIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi. Mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń!

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs trwa do 10 stycznia, do godziny 12:00.
2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.
3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.
4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert w PFB na Ołowiance.

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.