Wirtuoz gitary w Zatoce Sztuki (KONKURS)

29 Lis

Andy McKee – były muzyk Prince’a, wirtuoz gitary uwielbiany przez internautów na całym świecie, po raz pierwszy zagra dla polskiej publiczności. Artystę będzie można zobaczyć na żywo 1 grudnia w sopockiej Zatoce Sztuki o godz. 19:00. Mamy dla Was zaproszenia!

Andy McKee bez wątpienia znajduje się w elitarnym gronie najlepszych gitarzystów akustycznych na świecie. Jego nagrania dostępne na YouTube mają ponad 200 milionów wyświetleń, co tylko dodatkowo podkreśla znaczenie granej przez niego muzyki oraz to, jak duży wpływ ma ona na innych. To, co przyciąga coraz większą liczbę entuzjastów jego twórczości i co wyróżnia go spośród innych artystów to fakt, iż jego wirtuozerska muzykalność bazuje na wielkim skupieniu na strukturze utworu oraz zachowaniu melodyjności. Fani podkreślają, iż koncerty Andy’ego dostarczają ogromnych wrażeń – w magiczny sposób struny zamieniają się w całą orkiestrę, gdy artysta swymi dłońmi wydobywa z gitary kolejne dźwięki przypisywane innym instrumentom. Często sięga po wyjątkową gitarę harfową. Szukając określenia dla jego stylu, najbardziej trafnym wydaje się być połączenie charakterystycznych cech twórczości Tommy’ego Emmanuela i Michaela Hedges’a.

W ciągu ostatnich dwóch lat, Andy odbył tourne po Stanach, Brazylii, Kanadzie, Meksyku, Francji, Anglii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Chinach, Japonii, Korei Południowej, Południowo-Wschodniej Azji, Grecji, Hiszpanii, Portugalii i Rosji. W ostatnim okresie zdobył także ogromne uznanie, grając gościnnie jako solista i gość specjalny u boku nieżyjącego już niestety Prince’a podczas jego australijskiej trasy koncertowej.

Andy McKee wystąpi 1 grudnia w Zatoce Sztuki (Aleja Franciszka Mamuszki 14) o godz. 19.00.

Bilety: 60 zł (przedsprzedaż), 70 zł ( w dniu koncertu)

Informacje i zamówienia zbiorowe: Krzysztof Wojciechowski tel. +48 601 639 211, k.wojciechowski@ko-art.pl, w.kris@poczta.fm.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Zatoki Sztuki.

                                 Jaki tytuł nosiła pierwsza płyta Andy’ego McKee?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (30 listopada) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ANDY MCKEE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 listopada, do godz. 12:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do Zatoki Sztuki.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.