Wiosenna łąka zakwitnie w CH OSOWA*

1 Mar

Od 2 do 17 marca każdy, kto zrobi zakupy w Centrum Handlowym Osowa na określoną kwotę, będzie mógł wziąć udział w zabawie „MODA NA ŁĄKĘ USŁANĄ NAGRODAMI”, w której do zdobycia są bardzo wiosenne nagrody – rowery i gadżety piknikowe.

Loteria rozpoczyna się 2 marca i potrwa ponad dwa tygodnie. Przez ten czas każdy, kto okaże hostessie paragon za zakupy dokonane w sklepach w Centrum Handlowym Osowa (z wyłączeniem hipermarketu Auchan) na kwotę minimum 50 złotych, będzie mógł spróbować swojego szczęścia w grze. Do minimalnej kwoty uprawniającej do udziału w zabawie sumować się mogą maksymalnie dwa paragony za zakupy z danego dnia.

W Centrum pojawi się kolorowa, wiosenna łąka z kwiatami. W niektórych z nich ukryte będą nagrody. Klienci, którzy zarejestrują swoje paragony u hostess, będą mogli zerwać upatrzony przez siebie kwiatek. Zabawa nie kończy się jednak na zbieraniu kwiatów z nagrodami. Każdy z uczestników otrzyma od hostess specjalny kupon upoważniający do zawalczenia o 1000 złotych do wykorzystania na zakupy w Centrum Handlowym Osowa. Kupon należy wypełnić i wrzucić do urny. 26 marca odbędzie się losowanie, w którym komisja wylosuje zwycięzcę, którego o wygranej powiadomi telefonicznie.


Pula nagród opiewa na kwotę prawie 50 tysięcy złotych. Do wygrania są między innymi: rowery miejskie damskie i męskie, rowery dziecięce, rowerowe gadżety – bidony, dzwonki, lampki, uchwyty, zapięcia, rękawiczki, pompki; plecaki, torby i kosze piknikowe, koce, kamery sportowe czy okulary przeciwsłoneczne.

– Mamy nadzieję, że dzięki kolorowej łące, która pojawi się w naszym Centrum, Klienci poczują nadchodzącą wiosnę. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie. Loteria na pewno umili każde zakupy w naszym Centrum  – mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym Osowa oraz w siedzibie organizatora. Więcej informacji na www.chosowa.pl

Informacje o firmie:
Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl.

*– Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.