Wino, kobiety, dobra szama…i chmiel!

21 Lip

W najbliższy weekend (25-26.07) zagości w Gdańsku BEER, FOOD & WINE FESTIVAL. To wyjątkowe wydarzenie, które prezentować będzie szeroką ofertę związaną z tematyką wina, piwa oraz jedzenia. Przyjdź na Targ Rybny w godzinach od 12.00 do 20.00 i daj się porwać tysiącom smaków! 

– Zapraszamy symaptyków i smakoszy piwa, koneserów dobrego wina i jedzenia w dniach: 25-26 lipca na Targ Rybny w Gdańsku.Planowane wydarzenie będzie nietuzinkowym i wielowymiarowym głównie ze względu na proponowany program, swój charakter, prezentowane oferty oraz dzięki połączeniu trzech odrębnych, a jednocześnie łączących się elementów: BEER, FOOD & WINE – zachęcają organizatorzy.

Uczestnicy festiwalu BEER, FOOD & WINE będą mieli okazję skosztować najróżniejszych tematycznych trunków, zasmakować regionalnych smakołyków i sprawdzić, co do zaoferowania mają bijące ostatnio rekordy popularności – foodtrucki. Strefa gastronomiczna podzielona zostanie na kraje oraz regiony dopasowane pod kątem degustacji trunków.

W trakcie trwania wydarzenia odbędą się także warsztaty, pokazy i degustacje związane z winem, piwem i pysznym jedzeniem. Czas spędzany na gdańskim Targu Rybnym urozmaici festiwalowiczom oprawa muzyczna.

Festiwal startuje o godzinie 12.00. Wstęp wolny.

BEER-FOOD-&-WINE-_-PLAKAT-BEZ-logotyp+-w

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.