WinG, Baltic Games i SHC łączą siły (PROGRAM)

6 Lut

Gry komputerowe, sporty ekstremalne, streetwear, hip hop, koncerty, pokazy grup tanecznych, turnieje i masa innych atrakcji czekają na wszystkich tych, którzy zdecydują pojawić się w Amber Expo w dniach 15-16 lutego. Impreza startuje o godzinie 10.00. Sprawdźcie, co się będzie działo!

#WinG

Targi Winter Gaming Gdańsk to impreza w całości poświęcona branży gier komputerowych i konsolowych. Skierowana jest przede wszystkim do graczy, zarówno profesjonalnych, jak i amatorów. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja e-sportu w Polsce i chęć pokazania, że nie jest to niszowe hobby, a nieodłączny element stylu życia młodych ludzi. Zapowiada się wiele atrakcji, w tym turnieje gier: Starcraft2 (SC2), League of legends (LoL), Dota2. Turniej dla słabszych lig w Starcraft2 odbędzie się na dwóch poziomach klasyfikacji: graczy ligi Platyna-Gold oraz Silver-Brąz. Dla nowicjuszy przewidziany jest trening pod okiem zawodowców, którzy wprowadzą w podstawy profesjonalnego grania. Na wszystkich graczy czekają atrakcyjne nagrody.

Podczas imprezy twórcy gier będą mogli również podpisać kontrakt z firmą Tapstar Interactive poprzez ich przedstawicieli na Europę – firmę Teen Gamers Network. Jest to wspaniała okazja na nawiązanie cennych biznesowych kontaktów i możliwość wypłynięcia na szerokie wody.

#Baltic Games

Baltic Games to największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce. Event ten stanowią przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe, ale to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie czekają odwiedzających. Od atrakcji dla miłośników sportów ekstremalnych, jak skatepark dla widzów, skim-board, minirampy, poprzez konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach – na balticowym festiwalu nie sposób się nudzić.

>>ZOBACZ RELACJĘ Z BALTIC GAMES 2013<<

#SHC Elements

Chcecie zobaczyć kolekcje kluczowych marek streetwearowych z Polski i ze świata? SHC przygotowuje dla was coś specjalnego! Oprócz targów, w programie znalazły się także koncerty hip-hopowe, pokazy najlepszych writerów, którzy zaprezentują i namalują swoje prace na żywo, bitwy czołowych szkół i grup tanecznych w Polsce oraz bitwy DJ’skie.

>>ZOBACZ RELACJĘ Z PIERWSZEJ EDYCJI SHC ELEMENTS FESTIVAL<<

>>Te-Tris na SHC ELEMENTS 2013<<

>>PEZET na SHC ELEMENTS 2013<<

#Street Dance Contest

Jako, że taniec jest nieodłącznym elementem kultury hip-hopowej podczas SHC Elements x Baltic Games x WinG, czyli połączeniu trzech różnych imprez, których celem jest integracja różnych środowisk podczas jednego wielkiego wydarzenia, nie mogłoby zabraknąć konkursu tanecznego w kategorii otwartej.

Jesteś Bboy’em, tańczysz locking, popping? Sprawdź siebie i swoje umiejętności w rywalizacji z przeciwnikami oraz muzyką w opcji All Styles Street Dance. By podczas bitw nie zabrakło konkretnych numerów zadba DJ Zofia, a wasze zmagania oceniać będzie jury w składzie bboy Wicked, Kari oraz Fantom. Całość poprowadzi dobrze znany w pośród tancerzy, reprezentant ekipy KillOff Crew – Prozi.

shc2014

Bilety sprzedawane są przez platformę eBilet.pl oraz w sieci Empik, sklepie Baltic Place i Magictown Spot.

Przedsprzedaż:
karnet 2 dniowy – 59 zł
sobota – 35 zł
niedziela – 35 zł

W dniu imprezy:
karnet – 70 zł
sobota – 40 zł
niedziela – 40 zł

Bilety rodzinne (minimum jeden opiekun i dwójka dzieci lub minimum dwóch opiekunów i jedno dziecko):
karnet – 50 zł
sobota – 30 zł
niedziela – 30 zł

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “WinG, Baltic Games i SHC łączą siły (PROGRAM)”

  1. Pingback: Odliczamy dni do zimowej edycji SHC Elements! (KONKURS) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.