Wielka Szama ponownie w Gdańsku! (KONKURS)

24 Cze

Po niespodziewanie długiej przerwie food trucki ruszają w trasę. Po raz pierwszy w tym roku Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w Gdańsku! Zapowiada się koncertowy popis kulinarny dla wszystkich smakoszy. Organizatorzy przygotują dla Was pyszny i bezpieczny food court. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym są do wygrania zestawy: koszulki+torby.

Po długich dniach spędzonych w domowym zaciszu, nastąpił ten moment, gdy ponownie możemy cieszyć się światem zewnętrznym! Mieszkańców Trójmiasta czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na terenie Forum Gdańsk zaparkują food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi.

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo!

Festiwal Smaków Food Trucków zawsze odbywa się w plenerze. W tak sympatycznych okolicznościach przyrody warto nie tylko zjeść coś dobrego, ale i ciekawie spędzić czas. Na głodnych przygód gości czekać będzie angażującą gra terenowa oraz emocjonujące zawody w jedzeniu na czas. Na terenie wygospodarowana zostanie również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi. Dla najmłodszych utworzona zostanie strefa dla dzieci, a w niej m.in. wielkie bańki mydlane.

Festiwal Smaków Food Trucków to miejsce, które powinno być w smak także naszej planecie i środowisku naturalnemu. Dlatego coraz więcej mobilnych restauracji decyduje się na ekologiczne opakowania. Ponadto food trucki stale poszerzają ofertę dań wegetariańskich i wegańskich. Osoby na diecie roślinnej na pewno znajdą coś dla siebie!

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

Pełna lista food trucków, które już w tę sobotę zawitają do Gdańska:
Nood-Lee – azjatyckie makarony
Wehikuł Smaku – fish&chips
Fresh Donuts – amerykańskie pączki
Beef’N’Roll – burgery
Belgijki – frytki duże, grube i chrupiące
LemOniada – orzeźwiająca lemoniada z cytrusów
Food Cab – panini
Surf Burger – burgery
Świnki Trzy – kanapki z szarpaną wieprzowiną
Wheel Meal – kuchnia meksykańska
ParaBuch – azjatyckie pierożki dim sum
Churros Amigos – hiszpańskie churrosy
Arizona Pastrami – kanapki z pastrami
Węgierska Fabryczka – langosze
Magic Fruits – świeże owoce w czekoladzie
Kultowe Zapiekanki – klasyka polskiego street foodu

Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku, już 27 i 28 czerwca na terenie Forum Gdańsk. W sobotę jemy od 12 do 21, w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Partner:
Forum Gdańsk

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zestaw: koszulkę+torbę.

Komu przypisuje się wynalezienie food trucka?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku 26 czerwca do godziny 11:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – FOOD TRUCK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 czerwca, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zestawy: koszulka+torba.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.