Wielka Szama w Gdańsku już 30 i 31 marca! (KONKURS)

6 Lut

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Food trucki wybudzają się z zimowego snu i zapraszają na rozpoczęcie sezonu. Po raz pierwszy w Gdańsku odbędzie się Wielka Szama. Impreza będzie miała miejscena parkingu przy Galerii Metropolia. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania będzie bon na dowolnie wybrane danie.

Wydarzenie jest rozwinięciem Festiwalu Smaków Food Trucków – imprezy, która jest już bardzo dobrze znana mieszkańcom Trójmiasta. Mobilne restauracje zabiorą gości w kulinarną podróż dokoła świata. Ponadto na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Zima ma swoje uroki… na przykład taki, że powoli się kończy! Brakowało Wam dobrego jedzenia pod chmurką? Już w ostatni weekend marca szykuje się zlot food trucków: Wielka Szama w Gdańsku. Na parkingu Galerii Metropolia zaparkują mobilne restauracje serwujące pyszności z całego świata.

Wielka Szama to już trzynasta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków, który wypracował sobie stałe miejsce na kulinarnej mapie Pomorza i co roku gromadzi tłumy gości szukających nowych i klasycznych smaków.

Tym razem smakujemy i bawimy się pod hasłem Wielka Szama. Słowo „wielka” nie jest tu absolutnie przesadzone. W ramach Wielkiej Szamy spodziewamy się około 80 food trucków. Będą najlepsze i najsmaczniejsze mobilne jadłodajnie z całej Polski. Ta liczba mówi sama za siebie – nawet najbardziej wybredni smakosze znajdą tu coś dla siebie.

Wielka Szama to wysmakowana podróż przez kuchnie z całego świata. Wielbiciele food trucków będą mogli posmakować egzotycznej kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, meksykańskiej, będą specjały z Holandii, Belgii, Francji i Ameryki.

Na Wielkiej Szamie nie może zabraknąć klasyki streetfoodu: frytek, zapiekanek, hot-dogów czy dobrze wysmażonych burgerów. Na koneserów czekają także takie dania, jak: pastrami, pierożki na parze, holenderski kapsalon, węgierskie langosze, burrito, pad thai, bao, krewetki i dużo więcej.

Będzie się jadło i będzie się działo! Wielka Szama to dużo dobrego jedzenia i równie dużo dobrej zabawy. Atrakcji nie zabraknie dla młodszych i starszych.

Goście Festiwalu będą mogli spróbować swoich sił w zawodach kulinarnych. Będą gry terenowe, a także wielka loteria z fantastycznymi nagrodami. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalną strefę gier i zabaw z animatorem. Spragnieni relaksu po jedzeniu i zabawie będą mogli odprężyć się przy muzyce w strefie chill-outu.

Wisienką na torcie Wielkiej Szamy będzie specjalny gość, którego poznacie już wkrótce.

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Kiedy? 30–31 marca 2019, godziny: sobota 12–21 i niedziela 12–20
Gdzie?  Parking przy Galerii Metropolia
Wstęp bezpłatny.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bon do food trucka.

                    Gdzie i kiedy odbył się się ostatni trójmiejski Festiwal Smaków Food Trucków?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy, 27 marca do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WIELKA SZAMA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 marca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bony do food trucków.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.