Wielka Loteria na 10. urodziny Parku Handlowego Matarnia*

30 Paź

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz ponad 4100 nagród – takie atrakcje czekają na gości Parku Handlowego Matarnia, którzy wezmą udział w Wielkiej Loterii w dniach 2–28 listopada. Wszystko z okazji 10. urodzin Centrum.

Wielka Loteria to szansa na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród dla wszystkich, którzy zrobią zakupy na terenie Parku Handlowego Matarnia. Aby wziąć udział w loterii, należy kupić w listopadzie artykuły za minimalną kwotę 100 zł, a paragon (lub maksymalnie dwa paragony o łącznej kwocie 100 zł) okazać w punkcie obsługi loterii zlokalizowanym w części restauracyjnej.

Paragon zakupowy zostanie opieczętowany i na jego podstawie hostessy wydadzą kupon loteryjny – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Kupon składa się z dwóch części: pierwsza to indywidualny kod kreskowy, który uczestnik loterii powinien zeskanować w kiosku multimedialnym i sprawdzić czy wygrał nagrodę natychmiastową; druga część kuponu zawiera miejsce do wypełnienia danymi osobowymi. Właściwie wypełniony kupon będzie można wrzucić do urny i walczyć o niesamowite nagrody.

„Twój klucz do mieszkania”

Nagroda główna w Wielkiej Loterii jest wyjątkowa. Zwycięzca urodzinowej loterii zostanie nowym właścicielem dwupokojowego mieszkania o wymiarze 33,14 metrów kwadratowych z ogródkiem, trójmiejskiego dewelopera Inpro SA. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku, a jego łączna wartość to 183 tys. złotych. Dodatkowo, laureat otrzyma bon do realizacji w sklepie Selene Materace o wartości 16 tys. złotych oraz w sklepie Indeco Trójmiasto o wartości 10 tys. złotych.

grafika_mieszkanie

Poza nagrodą główną, do zdobycia jest również łącznie 4100 nagród etapowych oraz natychmiastowych, takich jak telewizory, bony zakupowe czy biżuteria.

Losowanie nagród

Losowanie nagród etapowych odbędzie się w soboty: 14, 21 i 28 listopada zawsze o godzinie 12.00 na parkingu Parku Handlowego Matarnia, przy sklepie Media Markt.

Zwycięzcę Nagrody Głównej poznamy 28 listopada zaraz po rozlosowaniu nagród etapowych.

Kupon będzie można otrzymać po okazaniu paragonu nieograniczoną liczbę razy, aż do dnia Wielkiego Finału do godziny 11.30. Ważne jest, aby dowody zakupów zatrzymać i mieć ze sobą podczas losowań nagród. Dodatkowo należy pamiętać o zabraniu ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Wszystkie informacje oraz regulamin Wielkiej Loterii znajduje się na stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl

Głównym partnerem akcji jest Inpro SA, jeden z najbardziej uznanych i liczących się deweloperów na rynku trójmiejskim. Pozostałymi partnerami są najemcy sklepów znajdujących się na terenie Parku Handlowego Matarnia.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.