Wernisaż fotografii ”WYjątkowe KobieTY” (PATRONAT)

20 Lut

2 marca 2019 o godz. 11:00 w Gdynia InfoBox odbędzie się wernisaż wystawy fotografii oraz prelekcje. Autorką prac jest Mika Szymkowiak. Wystawa jest owocem ponad 300 sesji kobiecych, które powstały na przełomie lat 2016-2019.

Od autorki: – Korzystając z tego, że 8 marca przypada Święto Kobiet, chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kobiece piękno, subtelność, zmysłowość i jedyną w swoim rodzaju siłę i tajemnicę, którą każda z nas nosi w sobie.

Jestem osobą bardzo energiczną, konkretną i wszędzie mnie pełno. Nie boję się trudnych tematów, odważnie mówię o tym, co sama przeżyłam. Robię to z ogromnym przekonaniem, że jeśli choć jedna Kobieta dzięki mnie spojrzy na siebie z innej perspektywy i odważy się poprosić o pomoc w trudnej dla niej sytuacji, warto! Pracując z Kobietami przy sesjach portretowych, ale też tych bardziej zmysłowych, obserwuję niesamowite przemiany i doświadczam ogromu zaufania, jakim mnie obdarzacie. Czuję tę odpowiedzialność i robię wszystko, abyście na nowo się odnalazły i spełniały swoje pragnienia! – mówi Mika Szymkowiak.

I dodaje: – Poprzez pracę fotograficzną i portrety moich wspaniałych Modelek, chcę Wam pokazać, że każda z Was jest jedyna, niepowtarzalna i ma ”to coś”, pomimo że czasem skrzętnie to ukrywacie. Dlatego też przy okazji wernisażu zapraszam Was na prelekcje pięciu niesamowitych Kobiet, które poprzez swoje historie pokażą, jak wielką siłę posiadamy – MY KobieTY oraz, że warto wierzyć w swoje marzenia, spełniać pragnienia, walczyć o swój głos ale jednocześnie dać sobie przyzwolenie na zwątpienie, łzy i niemoc. Mam szczęście, że kocham to, co robię i codziennie poznaję nowe osoby i ich unikalne historie. Zachęcam Was do obejrzenia i zachwytu nad tymi niezwykłymi Kobietami i do zobaczenia na wspólnej sesji!

Wystawa potrwa do 15 marca 2019 r.

Podczas całego wydarzenia zbierane będą również torebki, które później przekazane zostaną do Centrum Integracji Społecznej w Gdyni TPBA Koło Gdańskie.

Kosmetyki, rajstopy, podpaski, błyszczyki, książki… To rzeczy, które można zapakować do nieużywanej już torebki i całość przekazać innej kobiecie.


Cała akcja pt: ”Kobieta kobiecie… torebkę!” powstała z inicjatywy Aleksandry Harasiuk w 2016 roku i wynikło z tego bardzo dużo dobrego! Chciałabym wrócić do tej akcji i liczę na kreatywność moich Gości oraz osób odwiedzających wystawę’ – dodaje autorka fotografii.

Organizator: Mika Szymkowiak Fotografia
Gdynia InfoBox

Wszelkie najświeższe informacje na temat wydarzenia znajdziecie na stronie:
www.facebook.com/events/606076016509315/.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wernisażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.