Wenusjanki już po raz 10–ty w natarciu! (KONKURS)

21 Maj

30 maja trójmiejskie Wenusjanki będą obchodzić mały jubileusz. Będzie to już 10-te spotkanie! Panie znów będą mogły podziwiać piękny widok na Gdańsk z Olivia Sky Club, popijać pyszną, włoską kawę, nawiązywać nowe, biznesowe relacje oraz nawzajem się inspirować. Tradycyjnie mamy dla Was podwójne zaproszenie!

Znakiem rozpoznawczym Wenusjanek są prelekcje wyjątkowych osób. I tym razem będą to silne i pełne energii kobiety, którym nie obca jest ciężka praca, ale i działalność charytatywna.

Pierwszym gościem będzie Aleksandra Adamiak – dyplomowany refleksolog certyfikowany przez Instituto de Reflexologia Facial&Podal International w Barcelonie. Jest ona jedną z kilkunastu terapeutów Reflex Therapy Temprana w Polsce. Współpracuje z Fundacją Pomorze Dzieciom – domowym hospicjum oraz z Fundacją Hospicyjną prowadząc terapię Temprana z chorymi dziećmi. Celem tej pracy jest poprawa jakości życia pacjentów.

Grażyna Dobrzyńska – jest Prezesem Zarządu i Dyrektorem Finansowym Hotelu Haffner w Sopocie. Pasjonatka i kibicka lokalnych sportów, w szczególności trójmiejskiej drużyny siatkarzy Lotos Trefl Gdańsk i koszykarzy Trefl Sopot. Dodatkowo jest aktywną działaczką na polu charytatywnym współpracującą z ramienia hotelu z sopocką Fundacją „Pankracy” i Hospicjum dla Dzieci.

Na koniec o swoich doświadczeniach i drodze rozwoju opowie Ewa Sowińska – Partner firmy Eso Audit. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w firmach audytorskich. Od 2015 roku jest Zastępcą Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. W 2012 roku została Członkiem Rady Programowej Pracodawców Pomorza, Rady Konsultacyjnej przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz Rady Programowej BPO Education Center. Jest również Przewodnicząca Rady Programowej Fundacji Forum Mentorów oraz Konwentu Pracodawców przy Sopockiej Szkole Wyższej.

Jako zawsze – będzie merytorycznie i biznesowo, ale nie zabraknie również wyjątkowej atmosfery i dobrej zabawy. Weźcie ze sobą wizytówki!

Kiedy? 30 maja, godz. 18:00
Gdzie? Olivia Business Centre, Sky Club

grafa

Zgłoszenia, wraz z potwierdzeniem przelewu wysyłajcie na adres mailowy: magdalena.loboda@wenusjanki.com.pl. Bilety w cenie 50zł

Dane do przelewu: 46 1050 1038 1000 0091 3648 9177 Come Creations Group Anita Kijanka.

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Konferencję Wenusjanek.

             Jakie są Twoje sposoby na miłe spędzanie wiosennych, ciepłych wieczorów?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (25 maja) do godziny 11:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Wenusjanki. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzona zostanie Pani, która prześle nam najciekawszą odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 maja, do godz. 11:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fot.tyt.: Konferencja Wenusjanek luty 2016/Mika Szymkowiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.