Weekend z R. w Teatrze Muzycznym w Gdyni (KONKURS)

23 Paź

Nawet najbardziej misterny weekendowy plan może wziąć w łeb, jeśli komuś nieopatrznie wymknie się o jedno słowo za dużo. Jak potoczy się historia Clarice, która postanawia wykorzystać służbowy wyjazd męża i zaprasza na weekend Rodneya, architekta wnętrz oraz Roberta, swojego włoskiego kochanka?

Clarice postanawia wykorzystać służbowy wyjazd swego męża Rogera i zaprasza na weekend wziętego architekta wnętrz oraz swojego kochanka. Rodney ma urządzić na nowo jej dom, czemu raczej nie sprzyjałby nadzór niechętnego zmianom gospodarza, zaś Robert.. Cóż, w jego wypadku obecność małżonka byłaby jeszcze bardziej niepożądana. Sęk w tym, że interesy Rogera to również jedynie przykrywka dla schadzki, którą zaplanował z najlepszą przyjaciółką Clarice, Daisie.

I wszystko byłoby dobrze, gdyby Clarice nie usłyszała przypadkiem strzępu rozmowy telefonicznej Daisie z Rogerem i nie wymogła na przyjaciółce wizyty, nieświadomie zmuszając męża do odwołania wyjazdu. Precyzyjny plan rozpada się niczym domek z kart, co wywołuje istną lawinę nieporozumień i komplikacji.

Czy bohaterom uda się utrzymać status quo i nadal cieszyć się zarówno urokami spokojnego małżeńskiego pożycia, jak i namiętnością, od której aż kipi w ich burzliwych romansach? Odpowiedź na to pytanie zyskają widzowie „Weekendu z R.”, farsy Robina Hawdona (Wieczór kawalerski, Lewe interesy), napisanej przez autora specjalnie dla Krystyny Jandy!

Robin Hawdon, jeden z najpopularniejszych autorów angielskich komedii i fars, napisał „Weekend z R.” specjalnie dla Och-teatru i Krystyny Jandy. Umieścił pod napisanym tekstem dedykację „W hołdzie Georges Feydeau” czyli „dedykowane ojcu francuskiej farsy”.

W Gdyni spektakl w reżyserii Krystyny Jandy zostanie zaprezentowany 11 listopada (poniedziałek) o godzinie 17.00 oraz 20.00 w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej. Bilety w cenach 90,00 i 120,00 zł do nabycia w kasach lub za pośrednictwem strony internetowej.

UWAGA: KONKURS!

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie!

Kiedy odbyła się premiera spektaklu Weekend z R.?

Poprawną odpowiedź należy przesłać na adres: konkursy@my3miasto.pl wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu zamieszczonym pod plakatem. O wygranej decyduje kolejność nadesłania zgłoszeń. Ze zwycięzcami skontaktujemy się do czwartku (7 listopada) do godziny 18.00. Powodzenia!

 Fundatorem nagród jest organizator eventu – grupa Impresariat34.

weekzr-my3m

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 7 listopada, do godziny 18.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com .

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.