„Wąsik” (KONKURS)

6 Lut

29 lutego o godz. 17:00 i 20:00 Agencja Impresariat34art zaprasza na spektakl „Wąsik”, który odbędzie się na Scenie Teatralnej NOT. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na godz. 20:00.

Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i marudny bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Na dodatek zawodzi maszynka do golenia pozostawiając na twarzy bohatera… WĄSIK! Owy WĄSIK, nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje! Dobrego zakończenia można się oczywiście spodziewać! Ale o co chodzi z tym WĄSIKiem dowiecie się oglądając ten przezabawny spektakl!

Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują:
– Marta Wierzbicka
– Mirosław Baka
– Jarosław Boberek
– Maurycy Popiel
– Michał Koterski

Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio Reżyseria: Jan Jankowski

29.02.2020, godz. 17:00 i 20:00
Gdańsk, Scena Teatralna NOT
Bilety: 95/105/115/125 zł

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Wąsik”.

                                        Na czym polega akcja Movember?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkursy@my3miasto.pl do czwartku (27 lutego) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – „Wąsik”. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 lutego, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl „Wąsik”, na godz. 20:00.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

Sponsorem zaproszeń jest Agencja Impresariat 34art.

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.