Walentynki na wesoło w Parku Handlowym Matarnia*

11 Lut

Z okazji Walentynek Park Handlowy Matarnia przygotował dla swoich klientów atrakcję – bezpłatną fotobudkę z gadżetami! Pary, znajomi, całe rodziny będą mogli zrobić sobie 14 lutego pamiątkowe zdjęcie.

Zdjęcia z fotobudek z doklejonymi wąsami lub też w za dużych okularach, stały się hitem w minionym roku. Atrakcja wykorzystywana jest jako uzupełnienie eventów, imprez firmowych czy też urodzin.

14 lutego w godzinach 12.00 – 18.00 również goście Parku Handlowego Matarnia będą mogli wykonać takie zdjęcie za darmo. Niewątpliwą zaletą fotobudek jest fakt, że odbitki drukowane są od ręki. Atrakcja pojawi się w strefie restauracyjnej, kierować do niej będą wskazówki umieszczone pod nogami spacerujących.

Chcemy dostarczać gościom jak najwięcej okazji do zabawy i relaksu – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Fotobudka to przede wszystkim fajna zabawa, ale spotykana zazwyczaj na weselach bądź zorganizowanych eventach. U nas każdy będzie mógł pobawić się i zabrać ze sobą na pamiątkę wydrukowaną na miejscu fotografię.

Dodatkowo, w centrum będzie można spotkać hostessy rozdające słodkie upominki.
Walentynki, czyli Święto Zakochanych mają być tylko dodatkowym pretekstem do okazania bliskim miłości, a „Walentynki na wesoło” w Parku Handlowym Matarnia to czas na wspólne świętowanie i przede wszystkim zabawę!

 *Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.