Wakacyjne przygody w EXPERYMENCIE (KONKURS)

27 Cze

W tegoroczne wakacje nad morzem warto odwiedzić Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, gdzie czekają specjalne letnie przygody – zarówno dla młodszych, jak i starszych. Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni każdego roku przygotowuje specjalne zajęcia na czas letnich wakacji. Nie inaczej jest tym razem – przez cały lipiec i sierpień, 7 dni w tygodniu, na gości czekają dwa rodzaje specjalnych, naukowo-przygodowych warsztatów oraz inne atrakcje. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są vouchery dla czteroosobowej rodziny.  PS. Wydłużamy czas odpowiedzi do 1 lipca!

EXPANJI – od 8 lat
Wakacje to idealny moment na prawdziwe przygody. Na popularnonaukowych warsztatach EXPANJI uczestnicy wejdą w rolę poszukiwaczy przygód i stawią czoła naukowym zagadkom – ich rozwiązanie przybliży do odkrycia skarbu i ocalenia egzotycznej wyspy i jej mieszkańców. EXPERYMENTOWE warsztaty to zabawa dla całej rodziny i mnóstwo mądrej i wciągającej rozrywki. Dodatkowo uczestnicy wyniosą z niej także praktyczne umiejętności.

CZYSTE SLAJMOWISKO – od 4 lat
Młodsi goście EXPERYMENTU wezmą udział w zabawnych i ekologicznych warsztatach CZYSTE SLAJMOWISKO. Pod okiem edukatorów, dzieci wykonają własnoręcznie bezpieczne i ekologiczne kosmetyki do mycia, które można ze sobą zabrać do domu, a także wykonać w domowym zaciszu z dostępnych materiałów. A myjąca ciastolina przyda się również na zajęciach, po zabawie uwielbianymi przez dzieci slime’ami, które oczywiście również zrobią same. Edukatorzy pokażą, jak zrobić kilka niepowtarzalnych slime’ów, których nie da się kupić w sklepach.

EXPERYMENT bez tajemnic – codziennie 11:30 i 14:30
Zwiedzanie wystaw EXPERYMENTU z edukatorem to wyjątkowy spacer i szansa poznanie eksponatów oczami ekspertów-edukatorów – każdy z nich ma inne zainteresowania i ulubione stanowiska, każdy specjalizuje się w innej dziedzinie i opowiada o wybranych stanowiskach na swój własny sposób. Takie zwiedzanie trwa około godziny, ale potem można eksplorować wystawę do woli również samodzielnie.

W zwiedzaniu na własną rękę pomagać będą nowe przepisy higieniczne wprowadzone w Centrum. W jednym momencie na wystawach będzie mogło przebywać do 350 osób, dzięki czemu komfort zwiedzania będzie dużo większy. Na sali rozmieszczone zostały także stanowiska do dezynfekcji rąk, a odwiedzający powinni pamiętać o zabraniu ze sobą maseczek. Żeby ułatwić gościom zakup biletów, Centrum rekomenduje korzystanie ze sklepu on-line na swojej stronie internetowej, gdzie można kupić bilety na wszystkie organizowane przez EXPERYMENT wydarzenia oraz na zwiedzanie wystaw.

7 dni w tygodniu 10:00-19:00
W odpowiedzi na potrzeby gości, Centrum Nauki EXPERYMENT w lipcu i sierpniu otwarte będzie codziennie – przez 7 dni w tygodniu o stałych porach. Na warsztaty EXPANJI oraz CZYSTE SLAJMOWISKO, podobnie jak na Zwiedzanie z edukatorem można zapisać się każdego dnia. Wszystkie aktualne informacje na temat wydarzeń w EXPERYMENCIE dostępne są na www.experyment.gdynia.pl, www.bilety.experyment.gdynia.pl oraz w mediach społecznościowych Centrum.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj poczwórne zaproszenie do CN Experyment (do wykorzystania w lipcu i w sierpniu).

                                                                             Czym jest slime?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (1 lipca) do godziny 17.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – CN EXPERYMENT (+ LIPIEC lub SIERPIEŃ). Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są poczwórne wejściówki do CN EXPERYMENT.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 1 lipca, do godz. 17:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są poczwórne wejściówki do CN EXPERYMENT (lipiec lub sierpień).

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska i ewentualnie adresu e-mail) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

Fot.tyt.: Tomek Kamiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.