W ferie Góra Gradowa zamieni się w Górę Atrakcji

21 Sty

Białe i śnieżne czy słoneczne i wiosenne – niezależnie od niespodzianek, które przyniesie pogoda jedno można zagwarantować – na nadchodzące ferie zimowe Centrum Hewelianum przemieni się w prawdziwą Górę Atrakcji! Specjalne wystawy i warsztaty startują już 31 stycznia.

Jakie niespodzianki czekają na gdańskiej Górze Gradowej w tym roku? Znajdą się wśród nich zarówno huczne otwarcie przygotowywanej od dwóch miesięcy, interaktywnej pracowni REenergii, jak i premierowa odsłona nowej, czasowej wystawy „Na zdrowie”. Dzięki nim dzieci odkryją przestrzenie do niesamowitych eksperymentów wykorzystujących między innymi rozszerzoną rzeczywistość, trójwymiarowe projekcje i technologię sterowania za pomocą gestów.

Do tych niespodzianek dołączają także interaktywne wystawy stałe i zajęcia w bajkowym „Laboratorium Pana Kleksa”.Na tym jednak nie koniec atrakcji, bo każdego dnia ferii czeka propozycja dedykowanych warsztatów naukowych i science show. Będzie więc okazja, aby poznać „Patenty na energię”, bawić się dźwiękami, spróbować swoich sił w kodowaniu, odkryć 1000 sposobów na zużyte butelki PET, stać się elementem „KOLOROWEGO ZAMIESZANIA”, czy zobaczyć niezwykle widowiskowe „LODOWE SCIENCE SHOW” – informuje Lucyna Rokitiańska z Centrum Hewelianum.

program hewelianum

Ferie zakończą się 15 lutego. Wszystkie atrakcje dostępne będą 7 dni w tygodniu – także w poniedziałki. W tym okresie obowiązuje promocyjna cena biletu na wystawy interaktywne oraz na warsztaty i pokazy naukowe. Bilet promocyjny będzie kosztował 5 zł. Dodatkowo, osoby, które uzbierają dwie pieczątki za zakup biletu promocyjnego z dwóch różnych dni, trzeci bilet otrzymają gratis.

hewelianum-ferie

Źródło: Materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.