VI Gala Kobiecych Inspiracji (PATRONAT, KONKURS)

28 Lis

9 grudnia 2017 (sobota) w godz. 10:00–19:00 w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni, odbędzie się się kolejna inspirująca „VI GALA KOBIECYCH INSPIRACJI – od pasji do sukcesu”. Dla naszych Czytelniczek mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na Galę.

Wydarzenie organizowane jest przez Joannę Suchocką – Kreatorkę Kobiecych Wydarzeń, Mentorkę Biznesów Kobiet.

Spotkanie ma na celu skupienie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet z całej Polski, które :
– Interesuje rozwój własnej firmy, bądź myślą właśnie o jej założeniu;
– Interesują je nowinki technologiczne oraz nowoczesne metody działań marketingowych i promocyjnych;
– Lubią się uczyć i stale podnosić swoje kompetencje. Nie straszne są im szkolenia online. bo cenią swój czas;
– Chcą poznać najlepszych ekspertów biznesu, bo chcą wiedzieć od kogo warto się uczyć;
– Chcą poznać kobiety, które, jak one, chcą wznieść swój biznes na wyższy poziom. Działają, a przy tym wspierają inne kobiety biznesu;
– Pragną nawiązać nowe relacje biznesowe i poznać partnerki do współpracy. Bo razem szybciej, łatwiej i owocniej!

oraz ekspertów z różnych branż takich, jak :

– Księgowa
– Radca prawny
– Trener
– Notariusz
– Grafik
i wiele innych branż służących pomocą kobiecym biznesom.

Dzięki Gali nawiązały się nowe, bardzo owocne współprace. Kobiety nawiązują nowe relacje biznesowe oraz zyskują klientów – mówi Joanna Suchocka.

Niewątpliwie największym atutem Gali, są prelekcje 5 inspirujących kobiet biznesu, znanych i lubianych w całej Polsce! Prelegentki mają już dobrze prosperujący biznes i teraz chcą Tobie przedstawić receptę, jak pasję przekuć w sukces! Dadzą Wam zastrzyk energii, motywacji oraz wiedzy!

Link do rejestracji: TUTAJ.

Marta Krasnodebska 
Temat: „Jak rozhulać biznes online strategicznie i z wdziękiem”

Pomaga kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie. Uczy, jak uczciwie zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jej klientki to popularne blogerki, autorki kursów i książek i ogólnie babki z klasą, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same. Marta pomaga im wyrzucić ze słownika słowo „niemożliwe”, zaistnieć w sieci i wypracować strategie, które pomnożą ich dochody, przy zmniejszonym nakładzie pracy!

Magdalena Pawłowska 
Temat: „Informacyjne produkty online, jako wyznacznik sukcesu nowoczesnej kobiety biznesu”

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby show biznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie. Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, a dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Misją Magdaleny jest edukacja polskich przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych, rozwój ich przedsiębiorstw oraz polskiej gospodarki. Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii, m.in. dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Patrycja Załug
Temat: „Sekrety kobiecej pewności siebie – w życiu i w biznesie”

Patrycja Załug jest pierwszą w Polsce dyplomowaną trenerką specjalizującą się w tematyce kobiecej pewności siebie, autorką poczytnej książki „Codziennie Pewna Siebie” wydanej nakładem wydawnictwa Edipresse Książki, dostępnej w księgarniach w całej Polsce. Jej fan page na Facebooku śledzi ponad 23 tysiące kobiet. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu i Szkoły Liderek. Jako ekspertka wypowiadała się m. in. Polsat News, TVP 1, Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Claudii, Poradnika Domowego, Olivii.  Prowadzi autorską audycję na antenie Radia Kolor. Współpracuje z Magazynem Coaching. Od ponad 8 lat wspiera kobiety w byciu prawdziwymi i budowaniu pewności siebie płynącej z autentycznego poczucia własnej wartości. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wykłady i warsztaty prowadziła m. in. dla firm: Hewlett Packard, Bank BPH, Play.

Gabriela Brzezińska
TEMAT : „Jak rozwijać firmę by nie stanąć w miejscu”

Wspiera przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo–płacowe w ich firmach. Jest ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzi firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o. Dzięki prowadzonym przez nią szkoleniom i warsztatom, wprowadza przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomaga im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu. A czemu właśnie Gabriela? Bo jej firma jest na rynku od ponad 14 lat, obsługuje ponad 500 klientów w 48 miastach, zatrudnia mnóstwo księgowych i zarządza ich pracą! Ona bowiem wie, jak rozwijać firmę w sposób spektakularny i zdradzi nam swoje sekrety na Gali. Właściciele firm zastanawiając się jak rozwinąć firmę, przeważnie ograniczają się tylko do powiększania liczby nowych, potencjalnych klientów. To bardzo kosztowna strategia. Podczas prelekcji opowie nam, na jakich aspektach trzeba się skupić, aby wykorzystać swój potencjał i rozwinąć firmę.

Diana Volokhova Sargsyan 
TEMAT : „Jak pasję do tego co robimy, przekuć w dobrze prosperujący biznes”

Do Polski przeniosła się z miłości. Początkowo nie znała języka polskiego, więc grała wyłącznie rolę pani domu. Kiedy już wszyscy przyjaciele, krewni i znajomi poznali smak jej potraw i ciast, jej chłopak wpadł na pomysł, by spróbowała swoich sił w programie „Masterchef”. Została ścisłą finalistką II edycji I tak uwierzyła, że nie ma rzeczy niemożliwych! „Dzięki mojej miłości do aromatycznych składników potraw, smaków i zapachów dzieciństwa, poczułam, że naprawdę gotuję i że nie jest to już tylko hobby!W Polsce znalazłam swoje miejsce na Ziemi, a spełnienie marzeń jest coraz bliżej – zmieniłam hobby w zawód, wreszcie uwierzyłam w siebie, w swoją siłę i w to, że gotowanie to moje przeznaczenie!” Jestem przykładem, że pasję można zamienić w sukces, jeśli wierzymy, działamy –nigdy się nie poddajemy!

Ola Gościniak
Temat: „Sposoby na promocję Twojej strony WWW!”

Zakochana w WordPressie (ponoć ze wzajemnością), ogarnia też SEO i lubi nowe technologie. Swoją pierwszą stronę WWW stworzyła w podstawówce i od razu złapała bakcyla. Już w czasie studiów informatycznych na Politechnice Poznańskiej pracowała w kilku firmach i realizowała różne zlecenia. Zaraz po ich zakończeniu, zamiast iść do korporacji zaryzykowała i założyła własną firmę. W ten sposób w ciągu ostatnich 5 lat stworzyła ponad 250 stron internetowych. Teraz Ola uczy innych jak zrobić samodzielnie stronę internetową, tworzy kursy online oraz prowadzi szkolenia oraz warsztaty i prowadzi kilkutysięczną grupę wsparcia dla kobiet na FB. Swoje hobby odnalazła w uczeniu, jak samodzielnie stworzyć stronę WWW marzeń i każdego dnia dodawać jej skrzydeł!  W czasie wykładu dowiesz się, jak promować swoją stronę w sieci i zwiększyć jej widoczność. Nauczysz się samodzielnie oraz bezkosztowo pozyskiwać nowych klientów oraz czytelników. Wystarczy tylko kilka prostych metod, a przyrost unikalnych użytkowników murowany!
Na VI Gali po raz pierwszy, zostanie przyznana statuetka KOBIETY WSPIERAJĄCEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ KOBIET! Statuetkę otrzyma kobieta, która otrzymała największą ilość głosów w plebiscycie, w którym każda kobieta mogła wziąć udział.

Na uczestniczki będzie czekać:

● INAUGURACJA PLATFORMY WIEDZY – STREFA KOBIET BIZNESU. W styczniu rusza platforma wiedzy dla kobiet, która będzie stałym produktem Strefy Kobiet biznesu! Oprócz spotkań w realu, Gali Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, będziecie mogły korzystać z wiedzy ekspertów w formie ONLINE! A to wszystko po to, aby wznieść swój biznes na wyższy poziom!
● GALERIA KOBIECYCH BIZNESÓW – Liczne stoiska kobiecych biznesów, które będziemy gościć, posłużą Wam swoją wiedzą i atrakcyjnymi produktami, bądź usługami. Grudzień, to czas, kiedy obdarowujemy swoich bliskich prezentami! Na Gali, wystawcy zaoferują Ci produkty wysokiej jakości, które świetnie się sprawdzą, jako prezenty pod choinkę
● STREFA ATRAKCJI – Rozpieści Twoje ciało oraz duszę! Zapewni moc wrażeń i emocji oraz sprawi, że na długo nie zapomnisz o tym spotkaniu. Będziesz mogła skorzystać z sesji zdjęciowej, zadbać o dłonie, zrobić manicure, a może krótki masaż karku by Ci się przydał? Na Gali, wszystko będzie możliwe!
● SZKOLENIA i WARSZTATY – Będziecie miały możliwość pod okiem najlepszych ekspertów, zdobyć wiedzę, jak prowadzić dobrze prosperujący biznes. Dzięki Gali, na pewno w nowym roku wzniesiecie swój biznes na wyższy poziom.

                                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe:

   Uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać zaproszenie na Galę Kobiecych Inspiracji?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (7 grudnia) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOBIECE INSPIRACJE! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną autorki najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 grudnia, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami są podwójne zaproszenia na Galę Kobiecych Inspiracji.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

 Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Gali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.