Usługa McDelivery dostępna w Gdyni*

22 Mar

Sieć McDonald’s poszerza zasięg usługi McDelivery na terenie Trójmiasta. Od 21 marca, oprócz Gdańska i Sopotu, zamówienia z dowozem są realizowane również w Gdyni!

McDelivery to możliwość zamówienia produktów z dowozem za pośrednictwem aplikacji Uber Eats. Jest ona dostępna w 7 miastach w Polsce i cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów, dlatego sieć McDonald’s nieustannie poszerza jej zasięg. W 2018 usługa została uruchomiona na terenie Gdańska i Sopotu, a od teraz obejmie całe Trójmiasto, włączając do swojego kręgu również Gdynię.

Zamówienia będą realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00 z czterech restauracji w mieście:
McDonald’s na ul. Morskiej 58
McDonald’s w Centrum Handlowym Klif, Al. Zwycięstwa 256
McDonald’s w Centrum Handlowym Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2 McDonald’s na Dworcu PKP, Plac Konstytucji 1.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej McDonald’s i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.

Dodatkowo w ramach aktualnie obowiązującej promocji ogólnopolskiej do każdego zamówienia McDelivery gratis dołączona jest Coca-Cola Cinnamon w butelce o pojemności 0,5 l.

***
Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działają w Polsce 422 restauracje sieci, które zatrudniają blisko 25 000 osób. 361 z nich to obiekty prowadzone przez 66 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.