Urodzinowy FuckUp Night Trójmiasto

15 Mar

12. urodzinowa edycja FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 18 marca (piątek) w Inkubatorze STARTER, ul. Lęborska 3B, Gdańsk. Start o godz. 19:00.

FuckUp Nights Trójmiasto to część międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w 150 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu oraz w Lublinie.

Pomysł FuckUp Nights (pol. Noc Porażek) powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu  oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają.  A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie FuckUp Night to 3–4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni – mówi Jarosław Łojewski.

– Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu. Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem – dodaje.

W Trójmieście spotkania organizowane są przez firmę Kreatyw.Pro Jarosław Łojewski.
Sponsorami są: portal http://znajdzto.pl oraz https://www.salesmanago.pl/.

W dotychczasowych dziesięciu spotkaniach FuckUp Nights w Trójmieście uczestniczyło 44 prelegentów oraz ponad 1000 słuchaczy. Fragmenty spotkań możecie obejrzeć tutaj.

Na najbliższym FuckUp Nights Trójmiasto gośćmi będą:
KAROLINA ZMITROWICZ
„Opowiem o konieczności długoterminowego wyjazdu do Klienta za granicę by nadrobić zaległości i rozwiązać problemy na miejscu”.

MONIKA CZAPLICKA
„A to ja jeszcze pomyślę, o czym opowiem…”

MONIKA PERENDYK
Opowiem o tym, jak projekty wykorzystujące webserwisy udowodniły mi, że do każdego projektu trzeba podchodzić indywidualnie a nie według znanego nam szablonu”.

TOMASZ BRZOSTOWSKI
„Opowiem o tym jak po niespełna pół roku od rozpoczęcia działalności omal nie zbankrutowałem”.

                                >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym FUN Trójmiasto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.